Çevre Aydınlatmada Kullanılabilecek Ampül

kcunkas

Üye
Arkadaşlar Çevre Aydınlatmada (Bahçe) 150 ye yakın Q40 gloplu 3m direklerimiz var. Bunların tamamı E27 Duyludur. 2011 yılında Philips SL Elektronik 23W Gloplu Tasarruflu ampul almıştık. (Büyük bölümü hala çalışıyor.) Ancak artık bu serinin üretimi durdurulmuş. Standart tasarruflu ampulleri en az yılda 2 kez değiştirmek zorunda kalıyoruz. Malum Ankara'da sıcaklık değişimleri fazlaca.
En az 1300 lümen ışık verecek ve soğuk (-20c) ve sıcağa dayanıklı E27 duylu 20-30W civarlarında tavsiye edebileceğiniz ampuller var mı?

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Phılips led yaklaşik dört yıl gider Hattın sağlamsa gerisi yalan salın bulaşma hepsini denedim ben bu kazığı beş bin adette yedim

Evet itiraf etmek gerekirse çin malları kumar oynamak gibi riskli

1 ay kadar önce banyo dolabı üzerine G9 duy 3,5w led aldım şansıma süper çıktı 220v 50w'a yakın bir aydınlatma sağladı !
aşağıdaki gibi bir üründü;
1753904-3.jpg

Led aydınlatma ürünleri satan bir dükkandan temin edebilirsiniz, ankarada rahatlıkla bulabilmeniz lazım.
Marka ürün almanızı tavsiye ederim.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri