Öğrenciye tavsiyeler

Öncelikle herkese merhaba. Elektrik Elektronik Mühendisliği 2.sınıf öğrencisiyim.Sürekli çevremden,hocalarımdan "kendini geliştir" lafını duyuyorum.Onlara hak veriyorum yanlız kendimi nasıl geliştireceğimi bilmiyorum. İnternetten sürekli araştırıyorum ama en son kendimi geleceğin mühendislerini umutsuzluğa götürecek saçma yazılarda buluyorum. Lütfen bilir kişiler bana tavsiyelerde bulunsunlar neye çalışmam lazım neyi öğrenmem lazım?

elginkan ın açtığı ücretsiz kurslar var veya bu alan da kurslara gidip kendini geliştirebilirsin elektrkçilik zor bir meslek

Öncelikle herkese merhaba. Elektrik Elektronik Mühendisliği 2.sınıf öğrencisiyim.Sürekli çevremden,hocalarımdan "kendini geliştir" lafını duyuyorum.Onlara hak veriyorum yanlız kendimi nasıl geliştireceğimi bilmiyorum. İnternetten sürekli araştırıyorum ama en son kendimi geleceğin mühendislerini umutsuzluğa götürecek saçma yazılarda buluyorum. Lütfen bilir kişiler bana tavsiyelerde bulunsunlar neye çalışmam lazım neyi öğrenmem lazım?
PLC ve pic öğren. Kendine bir uzmanlık alanı seç. Okul dışında mesleğinle ilgili biryerde çalış.

PLC ve pic öğren. Kendine bir uzmanlık alanı seç. Okul dışında mesleğinle ilgili biryerde çalış.
Saolasın hocam.Okul dışında bir yerde çalışma konusuna gelince ne yazıkki mesleğimle alakası olmayan bir yerde çalışmak zorundayım.

çizim programları,plc,ekat gibi belgeler bile bir gelişimdir. ayrıca bilgisayar belgesi halk eğitim kursu çok işe yarıyor ayrıca ehliyet ve aktif arac kullanabılme ayrıc bır nitelik katıyor. yabncı dılı saymaya gerek yok sanırım. mutlu gunler

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,925
Son üye
Taylor Quinntin

Yeni konular

Geri