çamaşır makinesi yumuşatıcıyı yıkama esnasında alıyor

öncelikle makinanın marka ve modelini söylemen gerekiyor?

bu üründe 2li ventil kullanılmakta. 1. ventil ana yıkama 2. ventil ise ön yıkama. yumuşatıcı alımı ise yumuşatıcı adımında 2 vanayı da enerjiliyerek suyu ortada çarpıştıratak yumuşatıcı gözüne suyu yönlendirir. yani ventillerin biri arızalı olmuş olsa bile suyu çarpıştıramıyacağından yumuşatıcı alması mümkün olmaz. siz yumuşatıcıyı erken alıyor diyorsunuz . bu üründe bu sorunu her hangi bir arızadan kaynaklı yapacağını düşünmüyorum. çunki yumuşatıcı adımı hariç orta göze (yumuşatıcı gözüne) su dökmesi mümkün değil. çekmeceyi yerinden çıkartığ yumuşatıcı gözündeki plastiği de ayırıp güzelce temizleyin. ve maximum çizgisnin 1 parmak altına kadar yumuşatıcı koyun. erken alması mümkün değil

bu üründe 2li ventil kullanılmakta. 1. Ventil ana yıkama 2. Ventil ise ön yıkama. Yumuşatıcı alımı ise yumuşatıcı adımında 2 vanayı da enerjiliyerek suyu ortada çarpıştıratak yumuşatıcı gözüne suyu yönlendirir. Yani ventillerin biri arızalı olmuş olsa bile suyu çarpıştıramıyacağından yumuşatıcı alması mümkün olmaz. Siz yumuşatıcıyı erken alıyor diyorsunuz . Bu üründe bu sorunu her hangi bir arızadan kaynaklı yapacağını düşünmüyorum. çunki yumuşatıcı adımı hariç orta göze (yumuşatıcı gözüne) su dökmesi mümkün değil. çekmeceyi yerinden çıkartığ yumuşatıcı gözündeki plastiği de ayırıp güzelce temizleyin. Ve maximum çizgisnin 1 parmak altına kadar yumuşatıcı koyun. Erken alması mümkün değil
ustam mrb...dediğin şeyi daha önce yaptık..kapagı çıkarıp temizledik ve yumusatıcıyı dediğin seviyede koyduk...mesela gecen gün sadece çamaşırda durulama programına aldık yumuşatıcıyı koyduk ama yumuşatıcıyı almamıştı...dediğini bir daha tekrarlıyalım olmazsa ustma.. Kapagı çıkaralım ve yumuatıcıyı dediğin seviyeyeye koyalım bakalım...son durumla ilgili yine bilgi veririm. Teşekkür ederim ilgin ve alakan için...allah razı olsun...

senin şikayetin yumuşatıcıyı almaması mı? erken alması mı?

senin şikayetin yumuşatıcıyı almaması mı? erken alması mı?
mrb kanyak ustam..bizim şikayetetimiz yumusatıcıyı yıkama esnasında alıyo..bu yüzden yumusatıcının kokusu pek olmuyo...yani erken alıyo yumusatıcıyı...şikayetimiz erken alması....saygılar...

fazla miktarda yumuşatıcı koyulması dışında bu ürünün yumuşatıcıyı erken alma problemi yapmıyacağından eminim :)

fazla miktarda yumuşatıcı koyulması dışında bu ürünün yumuşatıcıyı erken alma problemi yapmıyacağından eminim :)
hımm...peki sadece durulama programına alsak ve yumuşatıcıyı koysak alması lazım değil mi? Ben öyle yaptım ve ve durulama bitti..açtım baktım yumuşatıcıyı almamıştı..olmazsa kapagı çıkarıp temizleyeyim ve birdaha deneyeyim ustam..tekrar dönerim size...allah razı olsun ilgilendiğiniz için...

mrb sayın kanyak ustam..dediklerinizi yaptık ve sorun çözüldü..yumuşatıcıyı sonlarda alıyo...yardımlarınız için saolun...

Forum istatistikleri

Konular
128,245
Kullanıcılar
450,052
Son üye
Fatihkaya00

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri