çatı ihata iletkeninin minare içinden geçirilmesi

Merhabalar arkadaşlar, başlıkta da ifade ettiğim gibi Cami minaresinin kalıbı dökülmeden betonun içinde boru bırakılarak çatı ihata iletkeni toprağa kadar indirilebilir mi? Veya direk muhafaza içinde cami minaresinin içinden aşağıya kadar indirilip topraklanabilir mi?

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Merhabalar arkadaşlar, başlıkta da ifade ettiğim gibi Cami minaresinin kalıbı dökülmeden betonun içinde boru bırakılarak çatı ihata iletkeni toprağa kadar indirilebilir mi? Veya direk muhafaza içinde cami minaresinin içinden aşağıya kadar indirilip topraklanabilir mi?
Arkadaşlar aslında yorum bekliyordum. Tekrar edeyim belki uzman arkadaşlar yardımcı olur. fi 8 i minarede pimaj bırakıp içinden geçirebilir miyim.? Dışardan gözükmemesi için.

dışarıdan gözükmesi neden bu kadar sıkıntı ?

dışarıdan gözükmesi neden bu kadar sıkıntı ?
Aslında mimarlar yüzünden, malumunuz artık desenli minareler çok fazla yapılıyor. Bu talep mimarlardan. Sadece merak ettim uygulanabilir mi? çünkü gösterdikleri örnekler dedikleri gibi pimajdan geçirilmiş kablo.

Dostum Herkez kendı imalatını dusunur nedense pimaş veya herhangı bır sey ıcınden gecırme bence ızalasyonlu bır malzmee kullanılacak olsa Q8 cıplak olmazdık mımarıda al var olan en kör noktadan gereklı kroşelerle ındır Q8 i benım yorumum bu

Dostum Herkez kendı imalatını dusunur nedense pimaş veya herhangı bır sey ıcınden gecırme bence ızalasyonlu bır malzmee kullanılacak olsa Q8 cıplak olmazdık mımarıda al var olan en kör noktadan gereklı kroşelerle ındır Q8 i benım yorumum bu
Teşekkürler yorumunuz için.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri