İhtiyaç sahibine WINCC FLEXIBLE

Maxim-1995

Üye
Arkadalar merhaba birkaç ay önce bu forumdan WINCC FLEXIBLE ile operatör panel ve Scada programlara kitabı aldım fakat zamana ihtiyacım kalmadığından ve atmak istemediğimden dolayı ihtiyacı olan bi arkadaşa vermek istiyorum , çekiliş yapıp sonuca göre varmak istedim fakat kimse dikkat almaz diye düşündüm bu yüzden ihtiyac sahibi olan bana özel mesaj atsın umarım bi yararım olur o şanslı arkadaşa :)

Arkadalar merhaba birkaç ay önce bu forumdan WINCC FLEXIBLE ile operatör panel ve scada programlara kitabı aldım fakat zamana ihtiyacım kalmadığından ve atmak istemediğimden dolayı ihtiyacı olan bi arkadaşa vermek istiyorum , çekiliş yapıp sonuca göre varmak istedim fakat kimse dikkat almaz diye düşündüm bu yüzden ihtiyac sahibi olan bana özel mesaj atsın umarım bi yararım olur o şanslı arkadaşa :)

öncelikle ilginizden dolayı sağolun kitaba benimde ihtiyacım var nasipse olur inşallah

Arkadaşlar ailevi bir sıkıntıdan dolayı kimseye gönderemedim kitabı konuyu uplamamdaki amaç ihtiyaç sahiplerine ulaşması , ihtiyacı olan mesaj atarsa sevinirim muhtemel bu çarşamba perşembe günü kargolarım

Maxim 1995 helal olsun kardes davranisini takdir ettim,hepimizde olmasi gereken bir duyarlilik ornegi gostermissin

Dün göndermiş olduğum kitap ihtiyac sahibine ulaşmıştır bilginize arz ederim :)

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri