3d flm izlemek istiyorum yardım:)

sergox

Üye
arkadaslarlar oncelikle s.aleyküm lütfen benim sorunum evime lg marka 3d tv aldım 7 8 ay oldu ve ben hala 3d flm izliyemedim:) gecen gün flm cd flan satan yere gittim 3d flm lazım dedim adam abi sen flası ver ben mkv modunda 3d flm atıcam dedi izlersin skıntı olmaz flan falan:D eve geldim hic 3 d yle alakası yok :D:D ya kısacası benim ne yapmam gerek 3d zevkini yasamam icin nolur yARDIMCI OLUN YA ...

Dostum selam,

Bendede LG 42 LM 640 s var. 3D filmi açtığında kumandanın ortasındaki 3D fonksiyonunu açman lazım. Görüntü ikiye bölük yada üst üste çıkıyorsa bu fonksiyon açık olmadığı için izleyemiyorsun.

Ayrıca açık ise bile 3D derinlik ayarları kısık olabilir ilgili memüsünden açmak gerekiyor.

Düşük ihtimalle filmi veren kişi 3D film vermemiştir.

selam ... ilgine tskr dostum hepsini denedim dediklerinin ama olmadı i arkaadas 3d flm flas ellege atılmaz demisti boyutu büyük diye muhtemelen cd ci arkadas yedi kandırdı bizi:D

O ihtimal de var, 3d olsa bile her film her gözlüğe uygun değil! Nette arayıp klibi filmi kendin indir.

Bilgisayarında hdmı çıkışı varsa bilgisayarı televizyona bağlayıp youtube'tan aşağıdaki gibi 3d demo videoları izleyebilirsin.

3d filmler artik boyutlari cok yuksek degil bir sekilde formati sikistiriliyor kalite dusuruluyor ve boyutuda dusuyor eskiden olsa atilmaz denilirdi ama simdi yapiliyor. Bende de 10 a yakin 3d film var.

Sayin MuraTh inda bahsettigi gibi hdmi den goruntu alabilirsin. Eger tv smart tv ve wireless varsa youtube uygulamasina gir internetten 3D demo videosu arat ve izle bu sekilde 3d filmi nasil oynatacagini oncelikle tecrube etmis olursun. Sonra film temin etmeye bakarsin.

Hangi ildesin ?

Tsker ama benim pc de hdmi girisi yok malesef .. hani ben demo degilde avatar trzi flm uzun izlemek istiyorum bazi arkadaslr blueray diye bi cihaz almadan asla izliyemessin yazmis kafam takildi... samsunda oturuyorum...

Tv niz smart tv değilmi internet bağlantınız var mı?

Tvnizin tam modelini verirmisiniz.

Serkan bey evimde internetim yok suan.. modeli lg smart tv 106 ekran ..

Forum istatistikleri

Konular
128,104
Kullanıcılar
449,803
Son üye
ERSEDAT

Yeni konular

Geri