4120 f yumuşatıcı lambası yanıp sönüyor

Bakımcı ustam sular kesik degilki kontrol ettim. Peki o hattadan nasıl kurtulabilir. Lakin bana gene resetle dersen sayisini hatirlmiyorum kac kere resetledigimin ve videosunu bile cektim gonderebilirmiyim size makinanin yaptigi seyleri ve musaitseniz arayabilirim bile

pamuklu 90 a alıp test programını uygulayın.su alacakmı kontrol edin.

Cok ozur diliyerek söylüyorum. Test programina nasil alacağım bilmiyorum.

Cok ozur diliyerek söylüyorum. Test programina nasil alacağım bilmiyorum.
AYopZp.png

Pompayı (su tahliye motorunu) değiştirin prostat kablolarını kontrol edin

Son düzenleme:
Bakımcı ustam sular kesik degilki kontrol ettim. Peki o hattadan nasıl kurtulabilir. Lakin bana gene resetle dersen sayisini hatirlmiyorum kac kere resetledigimin ve videosunu bile cektim gonderebilirmiyim size makinanin yaptigi seyleri ve musaitseniz arayabilirim bile
Selamlar Abim mator komurlerini kontrol yapin.

test programına aldım nr yaptıysam ne nakinaya su nede notoru devreye sokamadım. Şimdi elnur abinin dediğini kontrol edeceğim. Lakin ali ustanın dediklerini ev ortamında alrt erdavat olmadan yapabilir miyim bilmiyorum.

H11 hatasını anlayamadım motor acık devre nedemek. Saolun az önce makinada bu hata veriyor. Durulama ve yumuşatıcı ışığı yanıp sönüyor
motor açık devre demek endivi ile endüktör sargısı birbiriyle bağlantılı değildir demektir.endüvü ile endüktör sargısını birbirine irtibatlayan kömürler bitik olabilir kontrol ediniz.
images634634.jpeg

Forum istatistikleri

Konular
128,134
Kullanıcılar
449,852
Son üye
ddknght

Yeni konular

Geri