altus xy motor dönmüyor

düzeltme ALTUS 161XY
merhaba kolay gelsin modelini belirttiğim makina proğram kurunca su alma işlemini tamamlıyor motor devreye girmiyor.motoru kontrol ettim normal teste alıyom sırasıyla tuşa basınca pompa motor saat yönünde motor sola tersine sıkma 1 ventil 2 ventil 3 yumuşatıcı su seviye tamamlayıp ısıtma sonra yıkama ve tahliye hepsini yapıyor karttan süphe edyom fakat tesleri tamamlıyor sorun ne olabilir yardım için teşekkürler kolay gelsin.

Son düzenleme:
teste motor adımını atliyor ise , motor kömürleri sağlam ise kartı değiştirin düzelecektir. yenisi 50-60 tl arasinda

teste motor adımını atliyor ise , motor kömürleri sağlam ise kartı değiştirin düzelecektir. yenisi 50-60 tl arasinda

sağol kaynak karttaki sorun nedir acaba testi tamamlıyor ama yıkamaya girmiyor kart nbozuk olunca testi normalde geçmemesi gerekmiyormu. teşekkürler.

Yardımlarınız için teşekkürler karttaki sorun çözüldü C4 ve C6 kondanserler
değerlerini yitirmiş değiştirince şimdi düzeldi makina normale geldi.
yardımları için beyinci ali usta alfa romeo ya teşekkür ederim saygılarımla .

S.a benimde Altus çamaşır makinesi su aldıktan sonra tanbur 1 tur dönüyor ama sonra devam etmiyor duruyor. Sorun ne olabilir şimdiden teşekkür ederim

Merhaba ben 161 xy çamaşırmakinası kullanıyorum çamaşır makinasının sürekli bitti ışığı yanıyor ve başla bekle tuşu yanıp sönüyor 5saniye başla bekle tuşuna basılı tutup resetlemeye çalıştık oda olmadı yardımcı olursanız sevinirim

Forum istatistikleri

Konular
128,105
Kullanıcılar
449,807
Son üye
bdursun

Yeni konular

Geri