Arçelik 3650 FD kapak açılma sorunu.

Merhaba arkadaşlar.

Benim şu konu ile ilgili sıkıntım var. Makinemde tüm programlar çalışıyor.Ancak en son ki çalıştırmadan sonra yükleme kapağı açılmıyor.Kapak açma ışığı yanmıyor.Lütfen yardımlarınızı bekliyorum.Servis çağırdım ama 2 gün sonrasına randevu verdiler ve benim çamaşır makinesi içinde giysilerim var.Makinede bir kısa yol yok mudur? Lütfen çok acil yardımlarınızı bekliyorum.Bende makine teknikeriyim.Eğer yapabileceğim bir şey varsa tarif ile üstesinden gelebilirim.

Daha önce forumda biraz araştırdım ancak bulamadım birşey.

makinanın elektriğini kesip 2-3 dakika bekleyip kapıyı açtırmak istediğinizde dahi kapı açılmıyor ise kapı kilidiniz arızalı
üst kapağı söküp kilidi görün kilide giren mandalın dilini elinizle açtırmaya çalışın.olmaz ise kapak üzerine kilidin olduğu noktaya sertçe vurun.istanbul içindeyseniz elimde orjinal kilid mevcut yardımcı olabilirim.beni ************** dan arayabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
makinanın elektriğini kesip 2-3 dakika bekleyip kapıyı açtırmak istediğinizde dahi kapı açılmıyor ise kapı kilidiniz arızalı
üst kapağı söküp kilidi görün kilide giren mandalın dilini elinizle açtırmaya çalışın.olmaz ise kapak üzerine kilidin olduğu noktaya sertçe vurun.istanbul içindeyseniz elimde orjinal kilid mevcut yardımcı olabilirim.beni ***************dan arayabilirsiniz.

şimdi elimden geldiğince yapmaya çalışacağım.ilginize teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
üst kapağı söküp kilidi görün kilide giren mandalın dilini elinizle açtırmaya çalışın.olmaz ise kapak üzerine kilidin olduğu noktaya sertçe vurun.istanbul içindeyseniz elimde orjinal kilid mevcut yardımcı olabilirim.beni 0536 462 18 59 dan arayabilirsiniz.

Hocam çok teşekkür ederim.Söylediğiniz gibi yaptım problem çözüldü.Allah razı olsun.

söylediklerimden hangisini yaptın birde onu anlasaydık.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri