Arçelik 4120 S Çamaşır Makinesi Kazanı Dönmüyor

spotçuların yarısından çoğu üçkağıtçı zaten.. güvenebileceğiniz yer nerdeyse yok gibi..

sn candoğan62 bendede 3300 var ve bilye dağılmış, arka kapağı ve kasnağı söktüm ama rulmanı nasıl yerinden çıkaracam, ne tutacak ne itecek bi yeri yok :) kazanı komplemi sokmeliyim.

arçelik full automatic 2600 çamaşır makinasının kazanı dönmüyor..bütün programlarda geçişleri yapıyor sadece kazan sabit. hiç bir hareket yok..acaba ne olmuş olabilir?

suyunu normal olarak alıp bekliyorsa sorun motor kömürlerinden olabilir yok eğer su almıyorsa ventillerden ya da su seviye anahtarından yapabilir arıza hakkında biraz daha detay verebilirseniz daha iyi olur..

suyunu normal alıyor, kademelerı tek tek gecıo.. sadece motorun donmesı gerekn yerlerde ses gelıo ama motor sabıt. hıc hareket yok. arkasını acıp motoru döndürdüm dönerken bi sıkıtı yaşamıyor.yanı bıseyin sıkışma problemıde yok..

motor kömürleriniz bitik ya da hız kontrol kartınız arızalı

ustalarım güzel diyorsunuzda ben almamki hangisi kömür netten Bakım yine çözemedim.. resimle anlatıma geçsek..:) çook sey istiyorum biliyorum ama..

Forum istatistikleri

Konular
127,871
Kullanıcılar
449,461
Son üye
evenzhou

Yeni konular

Geri