arçelik3340

bayguru34

Üye
Merhaba ustalar herkese hayırlı ramazanlar benim sorunum arçelik 3340 çamaşır makinesi rulmanları değiştirdim motoru değiştirdim amortisör leri değiştirdim su giriş ventili çalışıyor tahliye pompası çalışıyor kapı kilidi damperli tabir edilenden o da çalıyor rezistans çalışıyor tüm bunlara rağmen makinayı kuruyorum sualıyor aldıktan sonra yıkamaya geçmiyor

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

kimsenin konu hakkında bilgisi yokmu arkadaş lar

sen iyisimi birde kartı değiştir.bi o kalmış değişmedik

bakımcıı kardeş bunda kart yok

yok demek yerine , tam olarak nerde ben kartı göremedim deseniz daha iyi :)

kaynak kardeşim makinada çıtır çıtır dönen program düğmesi kapak açma düğmesi ve başlat düğmesi var arkasında soket ler var ama kart yok çalıştında program düğmesi çıtır çıtır yıkama evresinde çalışıyor aç kapa süğmesi kapandıktan iki dakka sonra kapak açılıyor ama herşey çalışma sına rağmen motoru dönmüyor kazan yıkama için dönmüyor

kaynak kardeşim makinada çıtır çıtır dönen program düğmesi kapak açma düğmesi ve başlat düğmesi var arkasında soket ler var ama kart yok çalıştında program düğmesi çıtır çıtır yıkama evresinde çalışıyor aç kapa süğmesi kapandıktan iki dakka sonra kapak açılıyor ama herşey çalışma sına rağmen motoru dönmüyor kazan yıkama için dönmüyor

r_3[1].jpg.................................

kaynak İlginize teşekkür ederim bakıp dönücem

kaynak kardeşim haklısın kartı buldum sayende ama kart temiz yani yanık oksitlenme falan yok varsadaben farketmedim gerçi kart küçücük yanık falan olsa farkedilir sorun sadece kazanın yıkamaya başlamaması sualma boşaltma ısıtma herşey tamam motoruda sıfır taktığıma göre aklıma gelen tek olasılık sualmayı bitirdikten sonra motora dönme emrini veren ki oemir kartan geçemek zorunda acaba diyorum kartta bişey yandıda komutları veten benmi farketmedim yada düğmelerde oksitlenme olabilirmi

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri