Ariston BS1400EX Güç Kartı

boranosman

Üye
Ariston "BS1400EX" alalı 10. yılında güç kartı arızası verdi, servis yurt dışından sipariş verileceğini, eğer ellerinde yoksa tedarik edilemeyeceğini söyledi. On beş gündür bekliyoruz. Böyle bir şey olabilir mi? Taş gibi makineyi sadece güç kartı yüzünden çöpe mi atmalıyım? Bu konu hakkında görüşlerinizi bekliyorum.
Saygılarımla

Beyaz eşya veya endüstriyel elektronik tamircilerine kartı verip onarımı seçebilirsiniz.

Ariston "BS1400EX" alalı 10. yılında güç kartı arızası verdi, servis yurt dışından sipariş verileceğini, eğer ellerinde yoksa tedarik edilemeyeceğini söyledi. On beş gündür bekliyoruz. Böyle bir şey olabilir mi? Taş gibi makineyi sadece güç kartı yüzünden çöpe mi atmalıyım? Bu konu hakkında görüşlerinizi bekliyorum.
Saygılarımla
Makinede ariza nedir?

Makinede ariza nedir?
Makineye elektrik gelmiyor, gelen servisin de söylediği güç kartın arızalı olduğu şeklinde.
Dün servis ile tekrar irtibata geçtim, kartın yurt dışından gelme olasılığının çok düşük olduğunu yineledi.

Forumda Alfa romeo(Ali Rza Uygur) ve Bakimci ustalari ile irtibata gecin yardimci olucaqlar.belkide karti tamir edib duzelterler

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

İzmirde maalesef gezmek bile nasip olmadı, illa vardır nette yaz arat.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri