arkadaslar 220 volt led arıyorum

istanbul menevşehan
ETKEN elektronik
220v led mevcut

Bu bahsettiğiniz led acaba devrelerle mi 220 çevrilmiş yoksa uzun zamandır bahsedilen ledler piyasa çıktımı? Teşekkürler.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
herhangi bir devre mevcut değil seoul firması dünyanın ilk 220 ve 110 volt LEDini üretmeyi başardı.

arkadaşlar 220 volt getirtmeyi düşünüyorum isteyen olursa toplu getirtebilirim.

evet çok güzel olur bunlar evdeki ploresan boyutları ile aynımı boyutu yoksa farklı bir şey mi lazım bu lambalar için teşekkürler

merhabalar mehmet kumru

220 v getirteceğini okudum da fiyatları konusunda bir bilgin var mı bilgilendirirsen sevinirim.

220 v led getirteceğini okudum da fiyatları konusunda bir bilgin var mı bilgilendirirsen sevinirim.

10mm derken sanırım bildiğimiz elektrik sobalarında kullanılan küçük gözlambalarından bahsetmişsin.yada ben öyle anladım.ki öle ise bunu her yerden gayet kolay bulabilirsin.iyi çalışmalar.

merhaba

bu led şu an türkiyede yok bildigim kadarıyla.

Saygılarımla;

blacktooth ' Alıntı:
merhaba

bu led şu an türkiyede yok bildigim kadarıyla.

Saygılarımla;

merhaba arkadaşlar 220 volt led turkıyede var
hemde yerlı fırma ben aldım kullandım gayet performansı ıyı
buradan ulasabilirsiniz
masterled firması
www.masterled.com
hatta firma 220 volt 50 hz ac ile calışan powerled bile uretmektedır
2 w lık
% 99 verımle calısıyor
kolay gelsın

Forum istatistikleri

Konular