Auto cad 2012 Fabrika ayarları ?

dikce_efe

Üye
Arkadaşlar autocad 2012 kullanıyorum çıktı alırken çok geç çıktı verıyor (excel de çıktı alırken sorun yok yazıcı sorunsuz çalışıyor), sorunu bulamadım fabrika ayarlarına geri döndürmek istiyorum onu da yapamadım. Bilenler varsa acil yardımınızı bekliyorum iyi çalışmalar.

Şimdi AutoCAD'te en üstte Dürbün var. Onun solundaki boşluğa reset yaz ve Dürbüne bas. Karşına açılan internet explorer sayfasında ilk sonuçtaki yazıları oku ve izle. Orada reset tarif ediliyor. Ayrıca reset en son çaredir.

autodsek sayfasına yönlendiriyor. Sayfa ingilize ve ordaki belirtilen dosyayı indirdiğimde dosya çalışmıyor yani resetleme yapamadım. Autocad üzerinden direkt olarak nasıl yapabiliriz.

Arkadaşlar autocad 2012 kullanıyorum çıktı alırken çok geç çıktı verıyor (excel de çıktı alırken sorun yok yazıcı sorunsuz çalışıyor), sorunu bulamadım fabrika ayarlarına geri döndürmek istiyorum onu da yapamadım. Bilenler varsa acil yardımınızı bekliyorum iyi çalışmalar.

Taslak'ı tik yapıp bir deneyebilir misin ? Ve sonuçu bizimle paylaşabilir misin ?

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,845
Son üye
burak_duyar

Yeni konular

Geri