Banyoda muzik

tigriss

Üye
Herkese selamlar. Yeni uyeyim. Dogru yeremi yaziyorum bilmiyorum. Akilli bina kismina girebilir diye dusundum. Banyoma isigi acinca calisacak bir muzik sistemi kurmak istiyorum ucuz yollu. Hoparlorleri alu. asma tavanin icine gizlicem. Elektrigide lambaya giden kablodan paralel cekicem muzigi calacak cihazida dolaba kapaticam ama sorun suki usbden yad sd karttan muzigi calacak olan sistemin isigin anahtarina basinca devreye girebilmesi gerekiyorki birde gidip o cihazin ustundeki dugmelere basmam gerekmemeli..bilgisi olan arkadaslarin tavsiyelerini bekliyorum. Simdiden tesekkurler..

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Lamba duyuna takılan ışıklı blyutut hop ler var işini görür;)

Onlari biliyorum. Ama aradigim cozume uzak..tableti banyoya goturmek daha pratik olur

Kardeş ben evin banyosuna asma tavan yaparken bu dediğini Yaptım . Küçük Küp ebadında sd kart ve radyo çalarlar var . Üzerinde şarjlı pili de var . USB charge adaptörüde için de 20₺ civarı. Onu Alıp içindeki pili takmayın . Sadece adaptörle şarja bağlamış olun. Bu tam olarak isteğinizi karşılıyor . Pil takılı olursa on off istiyor ama pil yoksa voltaj gelir gelmez çalmaya Başlıyor . Benim çözemediğim bir eksi yönü şu ki : her seferinde sd kartın başındaki parçadan Başlıyor

Tavsiyeleriniz icin cok tesekkur ederim. Bu dediginiz urunu internetten mi satin aldiniz acaba.

Hayır :) yollarda kaldırımlarda seyyar satıcılar da bir dolu var :)
ImageUploadedByKontrolKalemi.Com Mobil1441165605.390796.jpg

Mikado marka siparis ettim bugun..uzaktan kumandasi da varmis..ses kalitesi nasil bilmiyorum..sanirim gelecek olan urun de her acilita ilk sarkiyi calacak iyi ihtimalle..uzaktan kumandayi da duvara sabitlerim asma tavanda gizleyecegim muzik kutusunu kontrol edebilirim boylece diye planladim..tavsiye icin tekrar tesekkurler

Hayırlı olsun

oynat tuşuna basmadan çalışyor mu?

Forum istatistikleri

Konular
128,098
Kullanıcılar
449,800
Son üye
bukurt

Yeni konular

Geri