Bosch wmv 1610 program panosu tuşu

Seskuec

Üye
Bugün makinayı çalıştırken program çevirme tuşu boşa dönmeye başladı hemen söktüm açtım tuşun tırnakları kırılmış.Bu parçayı nereden temin edebilirim.

sxYnFKN.jpg

R1lsQzH.jpg

3CVu8UI.jpg

IQV8bFA.jpg

Teşekkürler şimdiden...

Her zamanki gibi ilk önce servisine gittim.Parçayı sordum fiyatına bakalım dedi bende bakıyordum pc ekranına bakmamdan rahatsız oldu.Siz buyrun oturun dedi ve 74 lira fiyat çekti ustalık hariç dalgamı geçiyorsunuz dedim.Tek parçaya denen fiyat bu arada takımına demedi yani 74 diğe diğer parçayada 30 lira dedi.Bence bu servisler kendi kafalarından fiyat biçiyorlar.Bosch müdürlüğüne şikayet etmeyi düşünüyorum bunları onların bilgisi olmadan denen fiyat olabilir şüphe etmeye başladım artık oda ayrı bir konu...Gezmediğim aramadığım yer kalmadı en sonunda takım halinde buldum.25 liraya aldım ve monte ettim çok da güzel oldu açıkcası eğer bulamasaydım.Sizin önerdiğiniz siteden alacaktım.kanyak
user-online.png
usta.Gerçekten Teşekkür ederim alakanız için.Bu arada
Zonguldakta yaşıyorum.Saygılar efendim...

servisin verdiği fiyat doğrudur. bosch - siemens ürünlerinin yedek parçaları çok fahiş fiyata satılıyor. illaki servisin de ilave ücreti vardır ancak genelde liste fiyatları çok yüksek. işiniz çözüldü ise ne mutlu bizden de saygılar

Her zamanki gibi ilk önce servisine gittim.Parçayı sordum fiyatına bakalım dedi bende bakıyordum pc ekranına bakmamdan rahatsız oldu.Siz buyrun oturun dedi ve 74 lira fiyat çekti ustalık hariç dalgamı geçiyorsunuz dedim.Tek parçaya denen fiyat bu arada takımına demedi yani 74 diğe diğer parçayada 30 lira dedi.Bence bu servisler kendi kafalarından fiyat biçiyorlar.Bosch müdürlüğüne şikayet etmeyi düşünüyorum bunları onların bilgisi olmadan denen fiyat olabilir şüphe etmeye başladım artık oda ayrı bir konu...Gezmediğim aramadığım yer kalmadı en sonunda takım halinde buldum.25 liraya aldım ve monte ettim çok da güzel oldu açıkcası eğer bulamasaydım.Sizin önerdiğiniz siteden alacaktım.kanyak
user-online.png
usta.Gerçekten Teşekkür ederim alakanız için.Bu arada
Zonguldakta yaşıyorum.Saygılar efendim...
Merhaba,
Istanbul Pendik'te yasiyorum, dün sizin düğme probleminin aynisi benim makinede kirildi, aramaya basladim ama bulamiyorum, servis 70 TL fiyat verdi. Daha önce aldiginiz için tecrubeniz var nerden bulurum, ayrica kanyak arkadasin verdigi siteye baktim orda var ama guvenilirmi daha once o siteyi kullanan varmi acaba, simdiden tesekkurler

sanki bende çıkması olucak depoma bakmam gerek varsa gonderırım para pul da istemem
Sağol kardeşim Allah razı olsun ben tamir ettim....Ama genede bulup yollarsan sevinirim...1-2 seneye kadar belki oda kırılır yedekte bulunsun...Özelden adresimi yazarım eğer bulursan saygılar...

mahalle arasndaki her tamircide vardr.ama her şeyi serviste aramaya kalkyorsunuz sonrada fazla fiyat diyorsunuz..

ben kendim mesela onu işçilikle beraber 30 tl'y değiştiriyorum..

yeni parça 15 tl ama çok dandik..

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,614
Son üye
Canipk

Yeni konular

Geri