Bu gün arabayı servise götürdüm çok sıra vardı

serkan_48

Üye dümdüz üye
Merhabalar arkadaşlar..

Bu gün aracımı servise götürdüm çok sıra vardı. ( şaka şaka resmi nette buldum çok hoşuma gitti )

Servis deloran.jpg

Merhaba sn.Serkan_48.Servisteki bu 2 araç "Geleceğe Dönüş" bilim-kurgu filminde,aslında bir zaman makinesi (Başrolde Marty McFly yani Michael J. Fox'un oynağı seri filmler) olan arabalara çok da benziyorlar.Bu nedenle bunlardan sıra da kolay kolay hiç kimseye gelmez gibi görünüyor.Çünkü araba görünümlü bir zaman makinesidir bunlar.:)

Bir zamanlar çok severek islediğim seri fimler (1,2,3,4...şeklinde) dizisiydi bu.:) Tv''lerde de (Sanırım star tv'de) uzun süreliğine de yayınlanmıştı.Kolay gelsin.Saygılarımla.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Geleceğe_Dönüş

Merhabalar sayın binbaşı,

Haklısınız. Bu araç filmdeki araç. Bir arkadaşım Amerika'ya gitmişti. Orada üniversal sütüdyolarını gezdi. Arkadaşımında gözünden kaçmamış resmini çekmiş. Bende paylaşayım istedim işte ekte filmde kullanılan araç.

DSC00067.JPG

Bir kaç gündür "tesadüfler bombardımanı/yağmuru"na tutulmuş gibi hissediyorum! Size de olur mu? :cool:
... duvardaki toprak bardağına topraklama ... en son @serkan_48 'in pencere klimalı araba resmine yorum yapmış ve geçmişteki hayalimle ilgili içerik bakmak için şimdi yaptığı paylaşımdaki aracı (film adını) yazıp arattım ve bir kaç dakka sonrası .... burası :confused::eek:!

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri