CodeSys User Manuel V2.3 Türkçe Dökümanı

sedo1991

Üye
Arkadaşlar Merhaba;

CodeSys V2.3 User Manuel dökümanın Türkçe halini hazırladım. 25 Mayıs 2016 tarihi itibariyle dağıtıma başlayacağım.

Tedarik etmek isteyenler bana mesaj yoluyla ulaşabilirler.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
+1 bende istiyorum hocam

Bana da gönderebilir misin?

bir deli kuyuya tas atmış kırk akıllı çıkaramamış arkadas bir şey sallamış ortadan kaybolmuş bir dahada foruma ugramamış size nasıl gonderecekki eğer oyle bir şey varsa koyarsın foruma kontrol kalemi şifresiyle butun arkadaslar faydalanır...

bir deli kuyuya tas atmış kırk akıllı çıkaramamış arkadas bir şey sallamış ortadan kaybolmuş bir dahada foruma ugramamış size nasıl gonderecekki eğer oyle bir şey varsa koyarsın foruma kontrol kalemi şifresiyle butun arkadaslar faydalanır...
Öyleydi böyleydi ne yapalım şimdi adama hakaret edelim falan mı? Vardır bir işi veya birşeye morali bozulmuştur göndermiyordur. Durduk yere laf etmeye gerek yok sonuçta parasıyla değil gönül rızasıyla almak istiyoruz.

Öyleydi böyleydi ne yapalım şimdi adama hakaret edelim falan mı? Vardır bir işi veya birşeye morali bozulmuştur göndermiyordur. Durduk yere laf etmeye gerek yok sonuçta parasıyla değil gönül rızasıyla almak istiyoruz.
sen benim yazdıklarımı tam anlamamışsın herhalde çünkü o arkadas bana mesaj atın demek yerine madem boyle güzel birşey yapmış koy foruma üyeler faydalansın üç aydır foruma girmemiş kime nasıl faydası olacak onu demek istemiştim...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,872
Kullanıcılar
449,461
Son üye
evenzhou

Yeni konular

Geri