Dükkan açabilmek için

Hepar_-_

Üye
Mrb. Ben meslek lisesi elektrik mezunuyum. Mekatronik okusam iki sene üniversite bölümünde elektrikçi dükkanı açamaz mıyım ?

Ustalık belgesi isteniyor. Bu ustalık belgesi mekatronik okursam elimden alınıyor ama

sende notere git aslı gibidir diye çoğalt, Zaten ustalık belgesi olmadanda açanlar var bu dükkan açmanın en kolay safhası

Nası elinden alınıyor, ustalık belgesini elinden alamazlar, diplomanı alırlar, ben enerji teknikerliği okuyorum okula kayır yaparken diplomayı verdim uystalık belgem bende duruyor

Diplomanda baki,ustalıkta... istediğin yerde oku....
diploma alınması diye birşey yok, nereden çıkarıyorsunuz...

:) Piyasada Pişmeden Pişirmeye geçiyorsun biraz olgunlaş..Çevre yapmaya bak Müşteri hangi konuları sever hangi düzende çalışma biçimini sever,Para yönünden nasıl uygun bulur müşteri,Yanında eleman çalıştırmak zorundasın.Sen çalışmadan bu çalışacak kişilerin psikolojisini anlayamazsın daha dogrusu sen dersin o kişiler arabaları çeker iş bitiminde uyku moduna geçer. Çok zor çok düşündügün gibi degil.

:) Piyasada Pişmeden Pişirmeye geçiyorsun biraz olgunlaş..Çevre yapmaya bak Müşteri hangi konuları sever hangi düzende çalışma biçimini sever,Para yönünden nasıl uygun bulur müşteri,Yanında eleman çalıştırmak zorundasın.Sen çalışmadan bu çalışacak kişilerin psikolojisini anlayamazsın daha dogrusu sen dersin o kişiler arabaları çeker iş bitiminde uyku moduna geçer. Çok zor çok düşündügün gibi degil.

aynen, her şey dışardan göründüğü gibi kolay olsa keşke, aylık sabit minimum 1000-2000 tl giderin olacak...

ben de hemen şimdi açmak istiyorum demedim ki. daha 2 sene üniversite var ve askerlik de var.

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri