Dükkan Açmak İçin.....

N@rkoz

Üye
Merhaba arkadaşlar ben Açıköğretim Lisesi Elektrik Bölümü mezunuyum.Yüzyüze eğitimim 3 yıl sürdükten sonra lise diplomamı aldım ve yüzyüze eğitim aldığım okuldan bana dosya kağıdına basılı bitirdiğim bölümün adı yazılı diploma notumun fln yazıldığı fotokopi şeklinde bir kağıt verildi müdür ve müdür yardımcılarının kaşe ve imzaları mevcut..Benim merak ettiğim konu şu ben dükkan açmak istesem bu bana verilen kağıt yeterli olurmu sanırım teknisyenler odasına kayıt olmakta gerekiyormuş ve kaç kw'a kadar yetkiliyiz? Ayrıca 1.2.3.sınıf elektrik teknisyenleri gibi bi durum varmıs lise mezunu olanlar kaçıncı sınıfa giriyor? Beni bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim..

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İş yeri açma belgesi almalısın , odaya kayıt yaptırmadan önce...
Bunun için diploman ile mezun olduğun okula veya en yakın mesleki eğitim merkezine başvurmalısın...,
senden sağlık raporu ,fotoğraf vs. isteyecekler...

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,917
Son üye
kasva1965

Yeni konular

Geri