DA motoruyla ilgili yardım bilgi

DA motorunun dönebilmesi için motor uçları arasındaki potansiyel farkı nasıl olmalıdır? Açıklayiniz?

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Yazacaksan insan gibi yaz yoksa gürültü yapma birşeyleri öğrenmeye ve irdelemeye çalışıyoruz senin gibi dalga yapmaya degil.

Açıklama yapmak gerekirse bir yorum var ama mantıklı değil . Yani olması lazım değilde kesin bilgi varsa onu istiyoruz . İnsan gibi kale alanlara şimdiden teşekkür ederim...

Yazacaksan insan gibi yaz yoksa gürültü yapma birşeyleri öğrenmeye ve irdelemeye çalışıyoruz senin gibi dalga yapmaya degil.
O zaman tavsiyem işe soru sorma tarzını değiştirerek başlaman olabilir. Yoksa çok ilerleme kaydedemeyebilirsin.

Edebiyat yapip küçük görmek yerine direk çözüm odaklı yardımcı adaylar olsaydı suan çoktan ilerleme kaydetmistim. Sırf bu yüzden arkadaşlarım çekinerek yardım istiyorlar bence bu yanlış. Saygılar.

YArdım istemenin adabı var, emir verir gibi olmaz, hocanın öğrencilere sorması gibi de olmaz!
Edebiyat yapip küçük görmek yerine direk çözüm odaklı yardımcı adaylar olsaydı suan çoktan ilerleme kaydetmistim. Sırf bu yüzden arkadaşlarım çekinerek yardım istiyorlar bence bu yanlış. Saygılar.
Önce kendinde hatayı ara, istiyorsan beni yönetime şikayet et! Sn. alpernbugra nın imzasında yer verdiği gibi,
Forumda mesaj yazmadan, Yorum kuralları

Neyse uzatmaya gerek yok. Kalbini kirmak icin yazmiyorum bunlari zaten. İster alirsin ister almazsin orasini sen bilirsin artik. Forumda biraz zaman gecirirsen belki hakkimdaki dusuncelerin de degisir kim bilir? Hayatta basarilar.

Benim sorumda ne emir var nede hoca ogrenci diyaloğu tarzı bi hava var. Benim sorum gayet açık, olması gerektiği gibi sade ve net. Böyle kahve ağzında soru sormaktansa bu tür soru sorma tarzı bence daha uygun. Bu soru tarzını beğenmeyen arkadaşlara saygı duyarim. O kurallar arasında sorular zorunlu cevaplanacaktir diye bir ibare de yer almıyor. Küçük görüp dalga geçmek yerine hiç cevap vermemeniz bizim için daha iyi. Ayrıca şikayet etmek cok da önemli degil. Şikayet edersem senin bilgilerinden belki buradaki arkadaşlar yararlanamayabilir. Böyle birşey istemem. Benim buradaki amacım bilgi edinmek ve yeri geldiği zaman yeterli olduğum konuda bilgi vermek , insanları hor görmek olmadı hiçbir zaman. Suan toplam mesaj sayısı 8 oldu ancak yardım yerine suçlamalardan başka aldığım birşey yok . Ayrıca teşekkür ederim bunun için ...

Neyse uzatmaya gerek yok. Kalbini kirmak icin yazmiyorum bunlari zaten. İster alirsin ister almazsin orasini sen bilirsin artik. Forumda biraz zaman gecirirsen belki hakkimdaki dusuncelerin de degisir kim bilir? Hayatta basarilar.

Teşekkür ederim. Benimde amacım zaman geçirmekti ama bu yaklaşımdan sonra pek de insanın zaman geciresi gelmiyor malesef. Size de hayatınızda başarılar ve bolca hosgoruler dilerim ...

Forum istatistikleri

Konular
128,165
Kullanıcılar
449,931
Son üye
mecuxell

Yeni konular

Geri