Ekonomik servo arıyorum

engerex

Üye
Selam arkadaşlar.
Eksen uygulamalarında mikrodenetleyici ile süreceğim servo motor ve sürücü arıyorum.
-Genel olarak istediklerim mikrodenetleyici ile USB/RS232/RS485 gibi iletişimlerle hız/tork/elektronik dişli gibi birçok ayarı anlık yapabilmeliyim.
-Ayarlardan sonra her defasında restart istememeli.
-Puls/Dir ve analog sürülebilmeli.
-Herhangi bir sorunda hata pini ile bir sorun olduğunu öğrenebilmeli ve iletişimle sorunun ne olduğunu öğrenebilmeliyim.
-Bir komuttan sonra durum tamam pini komutun tamamlanabildiğini öğrenebilmeliyim.
-Alacağım ürünün kaç KW olduğu önemli değil. Fiyatı ve çeşitliliği önemli. Çünkü alacağım ürün geliştirme/deney ürünü olacak. Tabi ürün kullanılacağı zaman istediğim KW ta çeşitlerini bulabilmeliyim. Farklı bir model veya marka kullanmak zorunda kaldığımda bu ürünün bir anlamı kalmıyor.
Yardımlarınızı bekliyorum İyi çalışmalar.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Selam arkadaşım,adtech marka servo motor ve sürücülerinin satış ve teknik desteğini vermekteyiz.ANA SAYFA adresinden istediğin özellikteki servo motor ve sürücüleri bulabilirsin.

Selam arkadaşım,adtech marka servo motor ve sürücülerinin satış ve teknik desteğini vermekteyiz.ANA SAYFA adresinden istediğin özellikteki servo motor ve sürücüleri bulabilirsin.

deskon arkadaş bnada böyle bir set lazım ilk etapda test icin kulanacagız ************* meil atarmısınız

Moderatör tarafında düzenlendi:
Deskon selam;
"ACH-09075D 750W SERVO MOTOR VE SÜRÜCÜ" fiyat ve katalog yoolayabilir misin? *************

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşlar delte ve lg hakkında yorum yapabişlirmisiniz programlama,kullanım,problem cıkartm konusunda....

Selam arkadaşlar.
Eksen uygulamalarında mikrodenetleyici ile süreceğim servo motor ve sürücü arıyorum.
-Genel olarak istediklerim mikrodenetleyici ile USB/RS232/RS485 gibi iletişimlerle hız/tork/elektronik dişli gibi birçok ayarı anlık yapabilmeliyim.
-Ayarlardan sonra her defasında restart istememeli.
-Puls/Dir ve analog sürülebilmeli.
-Herhangi bir sorunda hata pini ile bir sorun olduğunu öğrenebilmeli ve iletişimle sorunun ne olduğunu öğrenebilmeliyim.
-Bir komuttan sonra durum tamam pini komutun tamamlanabildiğini öğrenebilmeliyim.
-Alacağım ürünün kaç KW olduğu önemli değil. Fiyatı ve çeşitliliği önemli. Çünkü alacağım ürün geliştirme/deney ürünü olacak. Tabi ürün kullanılacağı zaman istediğim KW ta çeşitlerini bulabilmeliyim. Farklı bir model veya marka kullanmak zorunda kaldığımda bu ürünün bir anlamı kalmıyor.
Yardımlarınızı bekliyorum İyi çalışmalar.

ESTUN servo motor ve sürücülerini önerebilirim arkadaşım

..:: Global Otomasyon ::..

mitsubishi marka motorlar pahalı, delta yı araştırabilirsin

mige servo motor ve skr servo sürücü uygun fiyat için irtibata geçebilirsiniz. Anasayfa

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri