Elektrik-elektronik mühendisliği

smm2017

Üye
Elektrik-elektronik mühendisliğinden yeni mezun oldum başlarda elektronik ve yazılıma ilgim vardı bunun için baskı devre, proteus, orcad gibi programları yazılım olarak c# ile masaüstü ve Windows mobile Java ile de android programlamaya merak saldım ve kendimi bir nebze geliştirdim. Sonralardan elektriğe yönelerek autocad de proje çizimi elektrik tesis projesi derslerini aldım ve ilgilendim. Bitirme tezi olarakta fatek plc ile metal plastik ayrımı yapan konveyor bant yaptık bundan dolayıda plc de leadder diyagram konusunda kendimi geliştirdim. Denizli'de ikamet etmekteyim bu civarlarda çalışabilirim. Daha çok elektrik plan proje taahüt konusunda kendimi geliştirmek istiyorum.

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Tüm bu anlatmak istediklerin ve yaptıklarından örnekleri hiç vakit kaybetmeden: linkedin.com'a yazmalısın.

Tüm bu anlatmak istediklerin ve yaptıklarından örnekleri hiç vakit kaybetmeden: linkedin.com'a yazmalısın.

şu linkedinde süper toto bi bana vurmadı :) okadarda yararlı oldugunu düşünmüyorum linkedinin. tıpkı kariyer.net gibi işilanlarına başvurma konusunda ideal olabilir.

Aslında linkledin hesabım var ancak böle yazmamıştım sadece bildiğim programları eklemiştim?

Aslında linkledin hesabım var ancak böle yazmamıştım sadece bildiğim programları eklemiştim?

linkedin bir sosyal CV sitesidir aslında, oraya projelerini, stajlarını veya varsa deneyimini yazıp "iş ilanları" sekmesindeki iş ilanlarından uygun olanlarına başvurabilirsin, sonra linkedin profilin tıpkı kariyer.net'teki CV gibi görüntülenip uygunsa iletişime geçiliyor.

Secretcv, kariyer.net ve yenibiriş.com sitelerindeki CV'lerimin ölü organizma olarak kalmasına göz yummak istemediğim için LinkedIn'e geçtim. CV istenirse LinkedIn profilime bakmanız yeterli diyorum.

Bu 3 sitede benim 1100 arkadaşım hiç olmadı. Arkadaşlarım kendilerini nasıl geliştirdi hiç öğrenemedim. LinkedIn'de üniversite hocam referans yazarken bildiğim Matlab gibi programlarda iyi olduğumu gören üniversite arkadaşlarım bana onay verdiler. Bu onaylanmalar bir başkasının gözünde çok etkili oluyor.

LinkedIn üzerinden Sütaş'tan iş teklifi aldım.
LinkedIn üzerinden CeBIT 2014 davetiyesi aldım.
LinkedIn üzerinden ÇEk Cumhuriyeti'nden tercümanlık referans mektubu aldım.

LinkedIn'in kullanılması gerekiyor.

Secretcv, kariyer.net ve yenibiriş.com sitelerindeki CV'lerimin ölü organizma olarak kalmasına göz yummak istemediğim için LinkedIn'e geçtim. CV istenirse LinkedIn profilime bakmanız yeterli diyorum.

Bu 3 sitede benim 1100 arkadaşım hiç olmadı. Arkadaşlarım kendilerini nasıl geliştirdi hiç öğrenemedim. LinkedIn'de üniversite hocam referans yazarken bildiğim Matlab gibi programlarda iyi olduğumu gören üniversite arkadaşlarım bana onay verdiler. Bu onaylanmalar bir başkasının gözünde çok etkili oluyor.

LinkedIn üzerinden Sütaş'tan iş teklifi aldım.
LinkedIn üzerinden CeBIT 2014 davetiyesi aldım.
LinkedIn üzerinden ÇEk Cumhuriyeti'nden tercümanlık referans mektubu aldım.

LinkedIn'in kullanılması gerekiyor.

Bir sakıncası yoksa sizi ekleyebilirmiyim linkedinde? isimsoyisim.

Ilginiz alakanıza teşekkür ederim memnun oldum:)

Forum istatistikleri

Konular
128,130
Kullanıcılar
449,847
Son üye
AhmetK06

Yeni konular

Geri