EPLAN Malzeme Listesi (Yardım)

Arkadaşlar eplanda bi cihazın yada envanterin properties kısmından tüm özelliklerini giriyorum. part kısmıda dahil olmak üzere. Ancak malzeme listesinde çıkmıyor. sadece part data ve envanterin adı çıkıyor. part kısmından EPLAN da gömülü olan bir cihaz sectiğimde hepsi çıkıyor. Yardım Bekliyorum......

eplan türkiyeden dinçer arkadaşa özel mesaj yazarak sorabilirsin.

ankarada isen perşembe günü saat 13:00 de Crowne Plaza Ankara’da EPLAN semineri var.

seminerde bu sorulara cevap mı verilecek sanki,gereksiz zaman harcamadan başka bişey değil bu işler
reklam için sadece

reklamı yapabilmek için bu tür sorulara cevap verecekler ki insanlar nasıl faydalı olduğunu anlayabilsinler yoksa seminerde unutmazsam soru olarak sorar öğreniriz.

Merhabalar,eplan ana sayfada üst menüde Utilities>part>managament> bu sayfayı açtığımızda sol tarafta firmalara ait malzemeler olacak.bunların üzerin gelip yeni dediğimizde açılan sayfada ürün bilgilerini girip alt taraftan import etmemiz gerekir.Daha sonrada yine utılities>part>update current Project i tıklayın.Bundan sonra seçtiğinizde malzeme listesinde gözükmesi gerekir..İyi çalışmalar.

Merhabalar,eplan ana sayfada üst menüde Utilities>part>managament> bu sayfayı açtığımızda sol tarafta firmalara ait malzemeler olacak.bunların üzerin gelip yeni dediğimizde açılan sayfada ürün bilgilerini girip alt taraftan import etmemiz gerekir.Daha sonrada yine utılities>part>update current Project i tıklayın.Bundan sonra seçtiğinizde malzeme listesinde gözükmesi gerekir..İyi çalışmalar.

Yardımın için çok teşekkür ederim oyuca Sonunda rahatladım :)

Oyuca birşey daha sormak istiyorum. bu part listesinde çıkan ürünlern fiyatlarının TL yada euro olduğunu nerden yapabiliriz yardım edermisin listede çıksın istiorum

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri