evervox hgc 207 d sorunu

ALPX

Üye
Merhabalar arkadaşla evervox 207D 32 kanal kayıt cihazimiz var 2 ser tb lik 3 harddisk var 4. Harddisk i eklemek istedik 3 tb hardisk görmedi markami seçer yoksa desteklemiyor mu birde uzaktan izleme yazılımını nereden indirebilirm şimdiden teşekkürler.

Sn.ALPX,teknik bilgilerine bakınca 4xsata HDD desteklediği ve toplamda 12TB desteklediği yazılmış.Eskilerde olsa öyle yazmışlar ama desteklemiyordur diyeceğim.Şİmdilerde beyan edilen kapasiteyi desteklemeyen bir DVR olduğunu sanmıyorum.Bu durumda sizin HDD arızalı olabilir.Markada seçiyor olabilir.Denemeden bilemezsiniz.

Cevap için çok teşekkürler ama hardisk arızalı değil 2 tane denedim 2 sinidi gormuyor cihaz 3tb hardisk görmüyor tek bağladım yine yok

Sn.ALPX,evet 3TB lık tek bir HDD desteklemiyor.Herbir SATA girişi max.2TB destekliyor.

3 tane 2tb hardisk var . 4 .hardisk im 3 tb dördüncüsü görmüyor tek de baglasam hepsini de baglasam sonuç aynı görmüyor hardisk ler sıfır 2 tane denedim aynı marka seçer mi yoksa 3 tb desteklemiyor yardım edin lütfen

Sn.ALPX,yardım edilebilecek bir durum yok.3 TB HDD kullanamazsınız.3 tane 2TB varmışya 4. ilaveyide en fazla 2TB olarak tercih edebilirsiniz.Yani elinizdeki 3TB HDD i 2 TB ile değiştireceksiniz.

Forum istatistikleri

Konular
128,164
Kullanıcılar
449,927
Son üye
yusuf2023

Yeni konular

Geri