Firma Arıyorum

cerkezs

Üye
Üretmek istediğim Mermer sayalama makinesi ile ilgili görüşmek üzere bir firma arıyorum.
Makinenin bir bölümünün imalatıni birlikte yapabileceğimiz, benim de sürece dahil olmama müsade edecek, özel imalat yapan bir firma arıyorum. Tavsiye edebileceğiniz bir firma var mı ?

Üretmek istediğim Mermer sayalama makinesi ile ilgili görüşmek üzere bir firma arıyorum.
Makinenin bir bölümünün imalatıni birlikte yapabileceğimiz, benim de sürece dahil olmama müsade edecek, özel imalat yapan bir firma arıyorum. Tavsiye edebileceğiniz bir firma var mı ?
Üstadım yapacağımdan yaptıracağım vizyonuna geçiş yapmışsın. Baya hızlı bir değişim oldu 😀 Yalnız özel siparişe göre imalat makinelerin fiyatları her zaman standart imalat makinelere göre çok kazık olur. Bunu da karşılamanız işletmeci tarafından pek sevimli karşılanmaz.

Son düzenleme:
Üstadım yapacağımdan yaptıracağım vizyonuna geçiş yapmışsın. Baya hızlı bir değişim oldu 😀
yok abi birebir firmaya al bunu yap demeyeceğim. Amaç benimde gelişimime katkı olması :d yoksa direk al yap olayı olur ve bunun bana bir faydası olmaz.

yok abi birebir firmaya al bunu yap demeyeceğim. Amaç benimde gelişimime katkı olması :d yoksa direk al yap olayı olur ve bunun bana bir faydası olmaz.
Bende tam mesajıma bir ilave yapıyordum. Kalanıni da okursan iyi olur 😀

Forum istatistikleri

Konular
128,243
Kullanıcılar
450,051
Son üye
Rezly

Yeni konular

Geri