herkes bimere bunu yazabilirmi

yavuz31

Usta Üye
arkadaşlar herkes fırsatını bulurda başbakanlık bimere ttnet ve türktelekomu yavaş ve pahalı internet için şikayet yazarak destekleyebilirmi teknolojiden anlamayan bir çok insan kendi çevremde teknolojiyi 1 mb hızında 70 tl zannediyor halbuki x internet sağlayıcı firma 21 mb hızında fiber interneti çok ucuza ofisimize işyerimize getirdi lütfen destek verirmisiniz ben yazdım

x şehir merkezine 1 km emniyet müdürlüğüne 500 mt havaalanına 200 m mesafedeyiz 21 ci yüzyılda 4 cü uydumuzu uzaya fırlatacağız ve mahallemize havaalanı yanından yeni bulvar cadde yapılıyor ancak 1 mb hızında internete 70 tl ödeyerek ızdırap yaşıyoruz insanların çoğu bunu bilmiyor ve yavaş donarak saatlerce giremediği internetin 70 tl yi hakkettiğini teknolojinin bundan ibaret olduğunu zannederek kaderlerine yavaş ve pahalı internete razılar lütfen mahallemize havaalanı yanında yeni yapılan bulvar asvalt yapılmadan fiber internet getirilmesi ve insanlların ödediği yüksek paralarla hakkettiği hızlı interneti hakketiğini düşünerek vicdanınıza havale ediyoruz türkiyenin en büyük internet sağlayıcısı ttnet sıfır altyapı ve aldığı büyük paralarla binlerce insanı kandırdığına aklımız ermemekte ve şaşkınlıkla kaderimize razı beklemekteyiz en az gelişmiş mahallelerde oturan insanlar kadar internete para ödüyoruz hatta en yavaş internete en fazla parayı

Zamanında teknoloji iletişim bakanı bu konuya şu komik açıklamayı yapmıştı; "daha çok kişi girsin katılsın fiyatları indirelim", işin doğrusu ucuz fiyat sun ki sürümden kazan!

sayın by lent ucuz olmasın her halukarda 70 tl 50 tl veya 100 tl bana pisikolojimi bozmadan kopmadan takılmadan 20 mega bit fiber hat getir istediğin parayı al

konu ile alakasız mesajlar silinmiştir. lütfen tartışmaları kişiselleştirmeyiniz.

Aslında benim o bimere yazacağım o kadar çok şey var ki ama hangi adreste kendilerine ulaşacağız onu bilmiyorum konu ile ilgili bir adres belirtmeniz mümkün mü bimer e nasıl ulaşacağız ?

Sonra diyelim ki ulaştık bizi kayle alacaklar mı ?

SAYIN has_artvin_li önce e devlet şifresi alın e devlete girin sağ en altta bimer başvurusu yazar oraya girin ve doldurup şikayet veya önerinizi yazın gönderin bulunduğunuz ildeki valiliğe konu aktarılıyor ben bu kanalla bir çok işimi hallettim aynı konuda daha fazla bimer başvurusu olursa daha etkili olacağına inanıyorum

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri