iHLAS ANİ SU ISITICI YARDIM

iHLAS ani su ısıtıcım var. Suyun basıcıyla hareket etmesi gereken swiçler hareket etmiyor suyun basıncı iyi durumda. Zaten her iki taraftada bu swiçlerden var. Bu swiçleri düz bağlasam, aradaki mekanizmayı iptal etsem sizce nasıl olur. Eğer olmazsa bu dediğim. Baymak ın MT 7000 modeli nasıl. Bana 3 ay lazım sonnrasında kombili bir yere geçerim.

Araya şartel atmayı düşünüyorum. suyu aç+şarteli kaldır+suyu ısıt+şarteli kapa+musluğu kapa olmazmı?

basınç limitlerini iptal etme edersen su olmasada çalışır ve yanar yangın çıkarır.
Araya şartel atmayı düşünüyorum. suyu aç+şarteli kaldır+suyu ısıt+şarteli kapa+musluğu kapa olmazmı?

Bu ani su ısıtıcıları çok tehlikeli cihazlar. Çok yüksek akım çeken cihazlar, müdahale etmeyin bence hatta en iyisi bu tip cihazları hiç kullanmamak ama kullanmam gerek diyorsanız yenisini alın müdahale edilmiş bir cihazı kullanarak kendinizi riske atmayın.

bu cihazlar cok ekonomiktir, ancak o anahtarlari sokmemenizi oneririm. birincisk su gelmemesini gectim, yerlerini tikayinca su sizabilir.
ikincjsk ise temizlemeyi denediniz mi? bir sey kacmistir, icinde su basinci ile ileri firlayan bir kaucuk parca ve ittirdigi kontak var. patlak olaydi su sizardi. icine bir sey kacmistir, sokup temizkeyin duzelir,

iHLAS ani su ısıtıcım var. Suyun basıcıyla hareket etmesi gereken swiçler hareket etmiyor suyun basıncı iyi durumda. Zaten her iki taraftada bu swiçlerden var. Bu swiçleri düz bağlasam, aradaki mekanizmayı iptal etsem sizce nasıl olur. Eğer olmazsa bu dediğim. Baymak ın MT 7000 modeli nasıl. Bana 3 ay lazım sonnrasında kombili bir yere geçerim.
Sakın böyle bir hata yapma eğer siwichler çalışmıyorsa tanesi 5-10 tl alırsın.İçindeki plastik delindiği zaman siwichlere basınç yapmaz o da en fazla 5 tl!Bir anlık unutganlık yangına sebep olur siwichleri iptal edersen veya rezistans patlar susuz çalışınca kendi canın dahil başkalarına da zarar verirsin

Çok teşekkür ederim Zaten 14 yıllık cihaz. Yenisi aldım. Umarım iyi çıkar. Baymak MT 7000. En zından elimedekinden çok çok iyidir.

Forum istatistikleri

Konular
127,962
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri