KEB ve LENZE marka sürücülerin türkçe kullanma kılavuzları

slm arkadaşlar! danfoss VLT6000 motor sürücüsü türkçe klavuzu olan varsa paylaşabilirmi?şimdiden çok teşekkür ederim.

bildiğim kadarıyla yok ama danfoss hız kontrol cihazlarını kullanıyorum sorunun ne olduğunu söylersen yardım edebilirim

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Lenze SMVektor Türkçe Kullanım Kılavuzu

Bu kılavuz hakkında

Bu doküman SMV frekans invertörünün devreye alınmasını, çalışmasını ve kurulmasını içeren teknik verileri içerir.

Ekli dosyalar

• SMV-Kullanma-Klavuzu.pdf.zip
    4.4 MB · Görüntüleme: 380
arkadaş lenze frekans inverter hata kodları (türkçe) lazım nasıl bulabilirim

lenze 8200 vektör türkçe kullanma kılavuzu lazım

arkadaslar elımde lenze 8202 modelinde bır ınvertor var.sekle gore baglantıyı yaptım ama surucu yu bır turlu run moduna getıremedım.oncelıkle bır sürücünün calısma sartları nelerdır? lenze ınverter hakkında bılgısı olanvarsa yardımcı olursa cok sevınırım.elımdekı 220 ıle calısıyor.tesekkurler

keb f5 türkçe kullanım kılavuzu gerekli elinde olan varmı?

elktek parametreleri panele atıp başka bi sürücüye atılması konusunu açarmısın biraz

selam benim elimde keb f4 invertor var arıza kodu E5A kodu var arıza kodunu bulamadım yardımcı olacak arkadaşlar varsa sevinirim

merhaba,
siz tek faz motor için inverter ile motor kontrolu yapamazsınız. Motorun mutlaka trifaze olması gerekir. Eğer elinizdeki motor tek faz ve kollektorlu ise DC sürücü kullanacaksınız. İki kablo olduğuna göre seri kollektorlu olabilir veya AC kondansator start lı olabilir. Her halde bu sürücü ile bu motoru kontrol edemezsiniz. Eğer illa bu sürücüyü kullanacaksanız motoru değiştirmenizi tavsiye ederim.

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri