kimo sürücüler hakında bilgisi olan varmıdır

azizteknik

Üye
merhaba kimo sürücü ile çalışan merkezi sistem varmış önceleri şimdi ise çok bilmiş ustalar sayesinde on of çalışıyor sürücü iptal edilmiş ben ABB acs 310 da iyiyim kimo kullanmadım ne parametreler nede hangi hazır makrolara sahip bilmiyorum bilgisi olan varsa çok hora geçer iyi geceler.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
birde bu sürücülerde şifre sorunu var nasıl silinir bilgisi olan varmı

merhaba kimo sürücü ile çalışan merkezi sistem varmış önceleri şimdi ise çok bilmiş ustalar sayesinde on of çalışıyor sürücü iptal edilmiş ben ABB acs 310 da iyiyim kimo kullanmadım ne parametreler nede hangi hazır makrolara sahip bilmiyorum bilgisi olan varsa çok hora geçer iyi geceler.
KIMO sürücüler, üretici ve distirbütör işbirliği ile üzerinde ki kontrol kartına yazılım yazılan sürücüler. Yani ACS310 ile aynı işi yapamazsın. Üstelik ACS310 Sürücüler sabit tork yükler için uygun sürücüler değildir. Kompresörler sabit tork yüklerdir. Bu sürücüyü kullanırsan basma hattı ile emme hattı arasında ki fark 1.5 katından daha fazla olduğunda kompresörü kaldıramayabilirsin. Bunun yerine sabit tork yükleri de kontrol edebileceğin 500-550 serilerini kullanmalısın. Tabi KIMO'yu iptal edeceksen.

merhaba kimo sürücülerde şifreyi nasıl resetleriz bilen varmı fabrika ayarlarına dönemiyoruz bir türlü?

Forum istatistikleri

Konular
127,958
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri