Konuşma durumunda mobil verinin(internetin) kesilmesi durumu?

Overshot

Üye
Merhaba arkadaşlar;
Benim sorum akıllı telefonlarla mobil veri ile internete bağlı iken, hem konuşma hem internete bağlanabiliyor muyuz?
Yani hem mobil veri ile teamviewera bağlıyım diyelim aynı anda aynı hattan konuşma yaptıgımda internetin kesilmesi. Benim telefonumum modeli HTC Desire X çift hatlı, ama bunu yapamıyorum acaba son çıkan çok çekirdekli (veya çift hatlı) telefonlarda böyle bir durum var mı, yoksa bu durum internet sağlıyıcısı(TURKCELL) le ilgili midir?

malesef tum operatorlerde var wifi ile baglı degılsenız ınternetınız mobıl ise baglantı kesılıyor

Merhaba arkadaşlar;
Benim sorum akıllı telefonlarla mobil veri ile internete bağlı iken, hem konuşma hem internete bağlanabiliyor muyuz?
Yani hem mobil veri ile teamviewera bağlıyım diyelim aynı anda aynı hattan konuşma yaptıgımda internetin kesilmesi. Benim telefonumum modeli HTC Desire X çift hatlı, ama bunu yapamıyorum acaba son çıkan çok çekirdekli (veya çift hatlı) telefonlarda böyle bir durum var mı, yoksa bu durum internet sağlıyıcısı(TURKCELL) le ilgili midir?
Benim telefonum HUAWEİ P7 ve ben telefonla konuşurken internetim kesilmiyor ve şuan laptop u da cepten internetle bağlanıyorum yani telefonu WİFİ modem olarak kullanıyorum ve internetim kesilmiyor!

Bende de Nokia Lumianın telefonu var. İnterneti pc ile paylaştırıyorum aynı zamanda telefonla görüşme yaptığım zaman internet kesilmiyor. İnternet paketi 3G

samsung e7 var bende gorusme yaptıgım anda whatsaap dan msj gelmiyor mesala dier internet erisimlerimide saglıyamıyorum

Bende daha önce sony miro vardı onda da aynı sorun vardı ama o Android 3,0 mı 4,0 öyle bir şeydi.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,841
Son üye
nazoyata

Yeni konular

Geri