LCD Panel

Merhaba Arkadaşlar
Elimde bir cihaz üzerinde de 12'' LCD ekran var Benim bu cihazdan VGA, DVI, BNC, hiç fark etmez bir çıkış almam gerekiyor Ve bu iş çoook önemli bu mümkün mü nasıl gerekirse ücret ödenebilir.yardımlarınızı bekliyorum

Elinizdeki cihazın marka ve modeli nedir?Yapmak istediğiniz bir cihazın lcd ekran görüntüsünü başka yeremi taşımak yoksa cihazdan arıza anında bilgi mi almak yapmak istediğiniz nedir?Cihaz nedir bunları bilmeden sarıçizmeli mehmet ağa!

Lcd kontrolcü ent datashitine bak orda belirtilen uç varsa olur,

Elinizdeki cihazın marka ve modeli nedir?Yapmak istediğiniz bir cihazın lcd ekran görüntüsünü başka yeremi taşımak yoksa cihazdan arıza anında bilgi mi almak yapmak istediğiniz nedir?Cihaz nedir bunları bilmeden sarıçizmeli mehmet ağa!

Elimdeki cihaz medikal nst denen bir cihaz bu cihazdan benim görüntüyü taşıyıp kayıt etmem gerekiyor
fakat cihazda herhangi bir çıkış yok anlatması da zor 0541 398 2100 bu numaradan görüşebiliriz cevap için teşekkür ederim

PC’ye veri aktarımı yazılımı (Insight software)

Daha ne istiyorsun zaten bilgisayardan yaptığı işlem ve önceki biten işlemler görünüyor !
Cihazın ethernet portu olması lazım(ağa dahil olmaları için).
Cihazın çalıştığı yerde bilgi işlemci yokmu ? Onun bu yazılımları yapması lazım(yada satın alacak).
Bizim bilgi işlemcimiz yok veya bu işlerden anlamıyor dersen yapacak bir şey yok !

O cihazın içini açmak demek : Olabilecek tüm aksilikleri sorumluluğunu kabul etmektir(Deli misin ?).

Son düzenleme:
cihaz SUNRAY SRF618B6 Cihaz lcd paneli TFT LCD CLAA102NA0ACW cihaz üreticisinden servis manueli geldi fakat sadece kartların ne işe yaradığı dışında hiç bilgi içermiyor

Forum istatistikleri

Konular
128,164
Kullanıcılar
449,927
Son üye
yusuf2023

Yeni konular

Geri