mesleki belgeli elektrikçiler alınacaktır

ŞERİF-58

Paylaşımcı üye
elektrik branşında belgeli istanbul ümraniye merkezde olmak üzere firmanın türkiye genelindeki projelerde çalışacak seyahat engeli , gece çalışma engeli olmayan ( ehliyeti olursa araç kullanabilen ) işini ve mesleğini seven deneyimli veya hevesli olan takım arkadaşları aramaktayız. avm mağaza ofis fabrika depo market gibi yerlerin ürünlerini led ürünler ile değiştiriyoruz servis hizmeti kompanzasyon takibi gibi hizmetlerimiz vardır.
maaş mesai yol yemek agi sgk imkanlarına sahiptir çalışanlarımız
işyeri hekimi
iş güvenliği uzmanımız
işyeri araçları vardır

iletişim : [email protected]

Öğretmen olduğum için öğrencilerime faydalı olmak amacıyla Ege bölgesinde ve Denizlide elektrik ve elektronik bölümü mezunu teknisyen, tekniker ve mühendis ihtiyaçlarınız hakkında bilgi almak isterim. Özelden cevap verebiliyorsanız mail adresimi verebilirim.

Öğretmen olduğum için öğrencilerime faydalı olmak amacıyla Ege bölgesinde ve Denizlide elektrik ve elektronik bölümü mezunu teknisyen, tekniker ve mühendis ihtiyaçlarınız hakkında bilgi almak isterim. Özelden cevap verebiliyorsanız mail adresimi verebilirim.

teşekkürler
hüseyin bey merkezimiz istanbulda olduğundan dolayı ihtiyacımız istanbul da

işverenler yanlarında çalışacak elemanların hangi özelliklere sahip olduğunu merak eder ve öğrenir de...
Peki neden bu çalışacak olan elemanlar alacağı maaşı net bi şekilde öğrenemez.
(MAAŞ) mesai yol yemek agi sgk imkanlarına sahiptir.
Bence yukarda kullanılan cümlede fiyat belirtilmelidir.
300 se 300 5000 se 5000 nie gizliyonuz ya size başvuracak adamda bilsin ne vercenizi ortalama olarak ona göre arasın ulaşsın size

artist kumral haklı ben her türlü kompanzasyon panosunu hesabı kitabıyla toplar çalıştırır devreye alırım autocad bilgimde var jeneratör transfer panosunuda toplar bağlar devreye alırım mcc ddc pano bağlantısı ve reglajınıda yaparım 1000lik kabloyu getir terminasyon yaparım otel hastane endüstriyel tesisin sadece projesini ver işi bırak git süresi nekadarsa söyle söylediğin zamana teslim . BANA NE MAAŞ VERİRSİN?

selcukplc sen bu bilgilerle bize maaş verirsin gibi hissettim mesajını okuyunca
artist kumral haklı ben her türlü kompanzasyon panosunu hesabı kitabıyla toplar çalıştırır devreye alırım autocad bilgimde var jeneratör transfer panosunuda toplar bağlar devreye alırım mcc ddc pano bağlantısı ve reglajınıda yaparım 1000lik kabloyu getir terminasyon yaparım otel hastane endüstriyel tesisin sadece projesini ver işi bırak git süresi nekadarsa söyle söylediğin zamana teslim . BANA NE MAAŞ VERİRSİN?

bak dostum artist kumral bilgi önemli ama tecrübeyle paraleldir insan tanımak insanın karakterini öğrenmek bunlarda önemli unsurlar benim yanımda yardımcı bir eleman çalışıyordu adamın elektriğin E'sinden haberi yoktu benimle 2 3 ay çalıştı kendini diğer ustlara ders vermeye başladı :) (tabikii ukalalığından) yok selçuk abi bunu böyle yapıyor yok selçuk abi kablo tavasında 1 numara yok 240lık kabloyu şöyle büktü böyle kıvırdı 3 kişinin yapacağını 1 günde tek başına yaptı hiç biriniz onun 5 te biri yapmazsınız 4 ustanın çözemediği arızayı parmağının ucuyla yaptı :) bir gün ne olduysa banada cephe aldı ve senin bu yaptığın işleri bende yaparım havasına girdi gerçekten öğrenmeye meyilli yetenekliydi ve sadece öğrendiğiyle orada kaldı çünkü karşımda gururuna yenildi bunu neden anlattım hayatta hiç bir zaman gururlu kibirli olmadım benim bile bilmediğim daha çok konu var elektrik üstüne hayatta bir şeyler öğreniyorsan karşındaki bilgiliyse gururu kibiri bıracaksın :)

bro senin olay besle kargayı oysun gözünü olmuş.O zaman sende benim gibi tek çalışacaksın ben grup çalışmasına gelemiyorum.Tek yaparım iyi olsun isterim dorusuyla hatasıyla benim olsun isterim

şantiyede yardımcı veriyorlar yanına bende tek çalışmak istiyorum

elektrikçi her zaman kendini öğrenmeye meyilli tutmalı ve sürekli branşında araştırmalıdır.ben meslek lisesi mezunuyum ama kendi projelerimi kendim çiziyorum kursuna dahi gitmeden ,
ama ...;
yanımda çalışanlar için entes ile çözüm ortağı şeklinde çalışıyorum ondan dolayı eğitim panosu hazırladık merkezimizde personel baksın incelesin kendini geliştirsin diye ama aylarca takibini yaptım bi tanesi bile panonun kapağını açıpta bakmadı ( işi öğrenirsem beni işe gönderirler diye ... )
ondan sonra yok ücretler düşük o paraya çalışacağıma boş dururum yo amele bile daha fazla aılyor çünkü amele emek sarfediyor çalışıyor ücreti 100 tl ise 90 na zor çalışır ama benim 100 tl dediğim işi başkası 40 tl ye bile yapıyor
adamlar reaktif ceza bedelli izlemeyi 60 tl ye takip ediyor çünkü vergisi sgk sı hiçbirşeyi yok
benim işyeri hekimi sgk sı iş güvenlik uzmanı ... hepsi var

iş yok değil
çalışan az kalmış
dürüst iş yapan ve eleman çalıştıran yer az kalmış
meslektaşlarımıza selamlar

Forum istatistikleri

Konular
128,119
Kullanıcılar
449,824
Son üye
Lecterer