Mikrofon Tiyatrosu

aydindr

Üye
Okulumuz öğrencilerinin yılsonu etkinlikleri çerçevesinde hazırlamış oldukları tiyatroda kablosuz mikrofon kullanmak istiyoruz.
1-her oyuncu icin ort 6-8 kisinin birlikte kullanabileceği
2-kablosuz olması çünkü oyun sırasında hareket esnasında takilmalar kargasalar yasanmamasi onune geçilmesi
3- kisitli bütçe ile durumu kurtarma. Malum okul ödenek para pul konusunda kendine yetmiyor

Profesyonel bir sisteme gerek duymuyoruz. Kablosuz buyuk mikrofonlardan 2 tane var fakat oyun sirasinda elden ele dolaşması beklemelere ve oyun surecinde kopukluklara sebep olmaktadır.

Oneri ve tavsiyeleriniz çok değerli ve bir o kadar da önemlidir.

Teşekkürler

"Çocuk" varsa ben varım.
Projenizin süresi ne kadar?
Ne kadar bir bütçeden bahsediyoruz ?
Mikrofon almak yerine neden alternatif bir metoda başvuruyorsunuz ? (mikrofon fiyatı ne kadar ?)

Öncelikle ilginiz için teşekkürler
Tiyatromuz 4 Haziran da
Malesef ayirack butcemiz kalmadi. Tiyatro için kiyafet ve bir kac parça eşyadan aldiktan sonra. Ama şartları zorlanacağız uygun bir şey olursa
Hocam kablosuz olarak yakalara takilan mikrofonlardan lazim ve adet olarakta fazla olunca masraflı oluyor.

Şöyle bir şey mümkün müdür
Ber cep telefonunu aux çıkışıyla hoparlörle baglasak bluetooth kulakliklar ile bu telefona baglansak sesi aktarabilir miyiz.
Cep telefonuna bir kac bluetooth kulaklik takilabilir mi

Şöyle bir şey mümkün müdür
Ber cep telefonunu aux çıkışıyla hoparlörle baglasak bluetooth kulakliklar ile bu telefona baglansak sesi aktarabilir miyiz.
Cep telefonuna bir kac bluetooth kulaklik takilabilir mi
Takamazsınız(Veri yolu olarak seri dir.). Ama cep telefonlarımdam aldığınız sesi nasıl birleştireceksiniz ?
8 telefon 8 kulaklık (emanet) sesler nasıl birleşecek ?

Tek telefon ve ona bagli (bluetooth)kulaklik düşmüştüm.

Size 8 kablosuz yaka mikrofonu en az 8 kanal mikser bir de amplifikatör lazım hocam. Bunlar da baya tutar. Bunun yerine sahnenin seslerini alacak şekilde 2-3 hassas mikrofon kullanın zaten okulunuzda bir mikser ve amplifikatör tesisatı vardır anons işleri için.

Hocam kabaca 2000 lirayı geçer. Mesajımı düzenledim birde o seçeneği düşünün.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri