Oto amfi arızası

Öncellikle merhabalar herkesin bayramını kutlarım.2001 model Civic aracım vardı uzun zamandır yatıyordu akü değiştik merkezi kilit sistemi değiştik. Normalde ses sistemim çalışıyordu. Herşey güzeldi. Bass kullanmıyordum. Bass taktım bass çalışmadı başka bi tane bass denedim oda çalışmadı. Amfide arıza ışığı da yanmiyor koruma moduna da girmemiş. Teyp çalışıyor arka 2 pioner hoparlör çalışıyor anfi hoparlörü açınca sesi de yükseltiyor. Dedim belki kablo bozuktur. Harici bass girişine bağladım gene çalışmadı sonra dikkatimi çekti önler de ses gelmiyor. Daha. Önce çift lambalı 12 v şase kalemi yapmıştım. - yeşil + kırmızı şeklinde bugün amfinin çıkışlarina baktım hepsi yeşil - yanıyor girişine gelen gnd - yeşil rem +kırmızi 12v + kırmizi amfinin girişinde herşey normal çıkışında hepsi - gözüküyor. Ama arka hoparlör bana mısın demiyor gümbür gümbür ve tüm çıkışlar - yeşil gözüküyor. Çok anlamadığım için nasıl bir yol izlemem gerektiğini bilemedim. Tecrübeli ustalarımdan fikir almak istedim

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,334
Kullanıcılar
450,178
Son üye
Esat YILDIZ

Yeni konular

Geri