Performans ödevi yardım

MKursad

Üye
Cümleden SA arkadaşım foruma üye olamadı benden rica etti atmamı bu açtığım 3. konuyu yardımcı olursanız çok makbule geçer
Ödev EKTS programıyla yapılacak
Yaparsanız eğer mesaj olarak atarmısınız silinmesin direk yoruma yazsanizda olur silinmesin fotoğraf veya programın direk dosyasından da olur fark etmez şimdiden teşekkür ediyorum eğer yapmazsanız da canınız sağolsun ama diğer konulardaki gibi "beleşe konan, hileci vb." sözlerde beni rencide etmezseniz sevinirim yapmicaksaniz yorumda atmayın lütfen nasıl yapılacağına dair en ufak bir fikrim yok..
Kolay gelsin, hayırlı forumlar

Ekli dosyalar

• IMG-20160505-WA0006.jpg
    IMG-20160505-WA0006.jpg
    104.9 KB · Görüntüleme: 17
Kaydolmasa dahi bu arkadaşın, konu başlıklarından konuyu ve görsel şemaya ulaşabilir, dünya kadar konu açıldı, bakarak programa aktaracak kadar beceri vardır "arkadaşında" ne dersin?

Cümleden SA arkadaşım foruma üye olamadı benden rica etti atmamı bu açtığım 3. konuyu yardımcı olursanız çok makbule geçer
Ödev EKTS programıyla yapılacak
Yaparsanız eğer mesaj olarak atarmısınız silinmesin direk yoruma yazsanizda olur silinmesin fotoğraf veya programın direk dosyasından da olur fark etmez şimdiden teşekkür ediyorum eğer yapmazsanız da canınız sağolsun ama diğer konulardaki gibi "beleşe konan, hileci vb." sözlerde beni rencide etmezseniz sevinirim yapmicaksaniz yorumda atmayın lütfen nasıl yapılacağına dair en ufak bir fikrim yok..
Kolay gelsin, hayırlı forumlar

Şuan Program yüklü değil ,henüz bu işe yeni girdim öğrenmeye çabalıyorum ,ustalarımız hata varsa lütfen beni uyarsın.
YILDIZ ÜÇGEN.png

Son düzenleme:
Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim iyi forumlar ALLAH a emanet olun, hakkınızı helal edin..

Forum istatistikleri

Konular
128,132
Kullanıcılar
449,847
Son üye
AhmetK06

Yeni konular

Geri