pic hakında bilgi

revne1978

Üye
merhaba arkadaşlar pic programlama merakı sardı elimde bir devreden sökülen 12f675 var programlayıcıya taktım programı yazdırmaya başladım program hata verdi start write configuration hatası yazdı acaba daha önce yazılan pic e başka proram atılamazmı ?

Merhaba,
Elbette tekrar program yazılabilir. Gerekli konfigrasyon ayarlarını yaptıysanız, programlayıcınız pici tanıyorsa pice yeni yazılım atabilmeniz gerekir.

Picin içine atılan yazılım o pic için yazılmış olmalıdır.

Farklı bir model pic için yazılan yazılımı başka bir pice atamazsınız. Sizin picinize atmaya çalıştığınız yazılım neye aittir?

muhtemelen söktüğünüz picte code protection özelliği aktif gibi görünüyor dolayısıyla program atamazsınız.

hatalı attım kusura bakmayın

Son düzenleme:
Picin içine atılan yazılım o pic için yazılmış olmalıdır.

Farklı bir model pic için yazılan yazılımı başka bir pice atamazsınız. Sizin picinize atmaya çalıştığınız yazılım neye aittir? sayın serkan_48 usta mesajınız için teşekürler ustam ben hazır bir devreden söktügüm pic 12f675 şi pic progralayıcıya takıyorum sistem pici tanıyor netten indirdigim rgb led sürücü hex dosyasını atıyorım ama programlayıcı bana hata veriyor veconfigrasyon ayarları eror diye yazıyon

rgb led sürücü projenin indirdiğiniz yerin adresini verirmisiniz?

ustam baya zaman oldu indireli benim flas da dosyası

Buraya ekleyin projenin tüm dosyalarını zipleyerek ekleyin

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,852
Son üye
ddknght

Yeni konular

Geri