plc odev ucretlı yardım

merhaba
tıa portal programında asansor uygulaması yapmam lazım, ücret dahılınde yardım edebılecek bırılerı var mı ?

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
merhaba
tıa portal programında asansor uygulaması yapmam lazım, ücret dahılınde yardım edebılecek bırılerı var mı ?
Kardeşim ne gibi bir yardım lazım yazarsan yazarsan karşılıksız yardımcı olmak isterim.

Yalnız şunu baştan belirtmemde fayda var. kompe projeyi karşılıklı yada karşılıksız yaptırmak istiyorsan yanlış yoldasın. bu sana yarardan çok zarar getirir.

Ha ben projeyi yapacağım ama tecrübeli birinin yardımı gerekiyor destek alip öğrenmek maksatlı yardım istiyorsan. Ben istanbul beylikdüzündeyim ücret falanda istemem hertürlü desteği sağlarım.
Neticede eğitim benim için ön planda.

Kardeşim ne gibi bir yardım lazım yazarsan yazarsan karşılıksız yardımcı olmak isterim.

Yalnız şunu baştan belirtmemde fayda var. kompe projeyi karşılıklı yada karşılıksız yaptırmak istiyorsan yanlış yoldasın. bu sana yarardan çok zarar getirir.

Ha ben projeyi yapacağım ama tecrübeli birinin yardımı gerekiyor destek alip öğrenmek maksatlı yardım istiyorsan. Ben istanbul beylikdüzündeyim ücret falanda istemem hertürlü desteği sağlarım.

adamsın

Kıbrısta her hangi bir paralı üniversitedemi okuyorsun?

hocam ilk başta bütün projeyi paralı yaptırmayı düşünüyodum ama sizin bu cevabınızdan sonrauğraşmaya karar verdim. sağolun ılginiz alaknız için , eğer bişeylerde ilerleyebilirsem sizinle iletişimde kalmak isterim

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri