Regal-rcl 600T hakkında

kemaltokur

Üye
Selam arkadaşlar,makineye hangi programdan yol verirsem veriym pompayı açıyor ve program düğmesinin yanındaki 2 ışıktan altta olan BİTTİ yazan ışık yanıp sönmeye başlıyor.yıkama motoru,su seleonidi,kapı kilidi,tahliye pompası,rezistans ve sensörü sağlam.kartta herhangi bir deformasyon göremedim.geriye bi ihtimal kalıyo prosestat.Sizce onunla bir ilgisi varmıdır?veya başka bir bildiğiniz varmı?yardımcı olusanız sevinirim

bitti lambası aşırı su miktarı olarak gözüküyor prosestat bağlantılarınızı ve hortumun tıkalı olmamasına dikkat edin düzelmezse kart değiştirin

Ustam makine ilk defa açıldığı için bağlantılarda bir sorun olacağını düşünmüyorum.Kartı Servisinden alıp taksam müşteriye pahalı gelcek,samsunda kendi malzemecime göndersem onlarda başka yere gönderip üstüne kar koyuyolar ve 15 günden önce de gelmiyor.Tamiri mümkünse Ankarada veya forum üyelerinden bu kartı tamir ettirebileceğimiz biri varmı?

vestel regal wms 600 800 serısı çamasır makınaların kartları bırbırıyle uyumludur o yuzden kartın arızalı olup olmadıgından emın olmak ıcın bu makınalardan bırının kartıyla makınayı denemenızı tavsıye ederım eyerkı kartınızda bı sorun yoksa taktıgınız kartta aynı uyarıyı verıcektır o zaman arızayı prosestat su sevıye sartelınde veya ona gelen hortuma bakarsanız faydalı olucanı dusunuyorum kolay gelsın .............

tamır olayına gelınce alfa romeyo sayın alı ustam bu tamırın ne sekılde yapılacagına daır sıze yardımcı olucaktır veya sıze yakın bı tamırcı varsa en ıyı o bılır kolay gelsın ........

regal 600 t çamaşır makinasının "başlat" ve "bitti" düğmesi yanıp sönüyor arıza nerede olabilir, yardımcı olurmusunuz?

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,846
Son üye
g-silver

Yeni konular

Geri