Sizce hangi kombi ??

arkadaş birde başka marka kombi taktırınca plan proje çıkıyor bu ne saçmalık onu anlamadım ???

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
cümleten gözümüz aydın arkadaşlar sonunda istediğim kombiyi aldım .
bosch yoğuşmalı kombi aldık bu gün kurulumu yapıldı çok sessiz kuzu gibi .. :D öbür kombi traktör motoru gibi çlışıyordu ...

90 m2 ev için yoğuşmalı kombi avantajlı değildir. Satıcıya bundan bahsederseniz size kendi ürünü için aynısını söyleyeceğinden eminim. Isıl kapasite arttıkça yoğuşmalılar avantajlı oluyor.

Konuya gec vakif oldum ben de yogusmali kombi tavsiye etmeyecektim. Semte ilk geldiginde Alarko taktirmistik 15 sene sonra artik parcasi bulunamadigindan (2 kere servis cagirdik) yine Alarko ile degistirdik. O da degiseli 5 sene oldu yanlis hatirlamiyorsam.

Demirdöküm Nitromix P24 Model Kombi + Exa Control 7 kablolu yada Exa Control 7R Kablosuz oda termostatlarından birini şiddetle tavsiye ederim.

Forum istatistikleri

Konular
128,237
Kullanıcılar
450,046
Son üye
premier92

Yeni konular

Geri