Telefon önerisi

Maxim-1995

Üye
Arkadaşlar merhaba yakın bir zamanda 700-800 TL lik bir telefon almayı düşünüyorum fakat 3-4 Marka arasında kaldım varmıdır fikri olan tavsiyesi olan ? İyi yada kötü yanlarını bilmek istiyorum ona göre alacağım telefonu öğrenciyim ve 2-3 sene rahat etmek istiyorum

1-Asus Zenfone5
2-Turkcell T50
3-Casper Via A3316
4-General Mobile Discovery II

Arkadaşlar merhaba yakın bir zamanda 700-800 TL lik bir telefon almayı düşünüyorum fakat 3-4 Marka arasında kaldım varmıdır fikri olan tavsiyesi olan ? İyi yada kötü yanlarını bilmek istiyorum ona göre alacağım telefonu öğrenciyim ve 2-3 sene rahat etmek istiyorum

1-Asus Zenfone5
2-Turkcell T50
3-Casper Via A3316
1 ve 4 üzerinde durmanı tavsiye ederim.
Kullanıcısı değilim fakat kullanan arkadaşların değerlendirmesi olumlu yönde.
Şu Casper ve Turkcell in telefonlarına oldum olası alışamadım nedense.
Bırakın herkes en iyi bildiği işi yapsın değil mi ama...
Saygılarımla.

bence kesinlikle discovery II hem kullanış hem menü hemde kamerası açısından kullanıcıyı fazlasıyla tatmin eden ve fiyat olarakta çok güzel bi telefon al kullan pişman olmassın

Samsung un malzeme kalitesine bi alışamadım telefon en ufak darbede pert oluyor zarar görüyor :(

Bende de tam tersi ne yaptıysam bozamadım değiştirmek için resmen bozmaya uğraştım hor kullandım ama banamısın demedi o_O bozulmadan da yeni telefon almak içime sinmiyor.

samsung gt-s5233w

Bende de tam tersi ne yaptıysam bozamadım değiştirmek için resmen bozmaya uğraştım hor kullandım ama banamısın demedi o_O bozulmadan da yeni telefon almak içime sinmiyor.

samsung gt-s5233w

Hocam sizin telefonunuz eski olduğundan yani eski usul üretim olduğundan kırılmalara darbelere az da olsa daha sağlam hani telefonu düşürseniz dahi ekran kırıldı derdi yok fakat siz geçin bi S serisine yada Note serisine an itibariylen bana hak vereceğinize eminim :D
Bakın en basidinden ;
>>>
Diceksiniz ki öyle düşerse tabi kırılır , fakat birçoğumuz elimizden düşürdüğümüzde buna benzer kırılmalar oluyor veyatta anakartından dolayı telefon yavaşlıyor :( ...

general mobile II şuan için tavsiyemdir. Fakat ekim kasımda birçok yeni telefon gelecek böylece eskiler 100 200 lira düşecektir. O zaman için tavsiyem LG nexus 5 veya Xperia Z1

Bende Asus Zenfone 5 ve Samsung Galaksy Grand 2 yada Grand Neo arasında kaldım. Zenfone 5 i satan yerlerde de inceledim ama satış danışmanı bayan kalite olarak Samsung'un daha iyi olduğunu söylemişti. Birde Asus'un bilgisayarlarını beğeniyorum ama telefonları ne kadar kullanışlıdır?

Forum istatistikleri

Konular
128,100
Kullanıcılar
449,800
Son üye
bukurt

Yeni konular

Geri