vestel çamaşır makinası arızası

ustalar çamaşır makinası sıkma da aşırı ses çıkarıyor bunun nedeni ne olabilir yardımlarınız için şimdiden sagolun

kardeşim birinci olarak.kazan rulmanları dağılmıştır.ikinci olarak.motor rulmanları dağılmıştır...bunlarda değilse makinene sütyen teli veya bozuk para kaçmıştır bunlara bak...

ustacım benım ozel servısım var antalyada vestel fuzzy makına end arıza kodu verıo nedenı ne olabılır acaba sımdıden saolun

kapı kilit hatası muhtemelen kartınızda da yanık devre elemanları var kartınızın onarılması kapı kilidinizin yenilenmesi gerekiyor.

ed değil sanırım end diyor. yani kartta sorun var. yoksa yanlışmı yamıs ED yerine END mi yazmış. çünkü biri kapı açık veya kapı kilidi uyarısı diyeri kart uyarısı

end normalde camasır makınasında program sonunda verılen kod dur bu makınaızın programı sonlandırdıgını gosterır
makınayı actıgınız anda end yazıyor ıse muhtemelen emnıyet kılıdınız arızalıdır servıs oldugunuzu yazmıssınız emnıyet kılıdınızı sokersenız ıkı beyaz eğrı soket yan yana emnıyet kılıdınıze gırıyor onları kısa devre yaparsanız makınanız calısır neden bunu yazdıgıma gelınce
vestel fuzzy eyerkı 6090 t ıse oldukca pahalı bı parca oldugu ıcın servıste de olmaya bılır kolay gelsın........

arkadaşlar makinanın rulman takımı 15 tl eğer anlıyorsanız söküp takmaktan kendiniz yapın benim makinada rulmanlar dağıldı kendim söküp yaptım

arkadaşlar merhaba bir arızayı paylaşmak istiyorum bu gün vestel 6600 otomatik çamaşır makina arızası geldi makinanın kartı çift kart samsung firması yapmış kart üzerinde 1 adet 16 ayak entekre patlamış entekrenin kodu KID 65003 AP 638 ARADIM BULAMADIM EN SON BİR ABİYE SORDUM KENDİSİ BU İŞİN DUAYENİ ENTEKRE KİTABINI AÇTI VE BUNUN KARŞILIGINA BAKTI ENTEKRENİN KARŞILI ŞUDUR BİR GÜN LAZIM OLUR BURDAN BULA BİLİRSİNİZ TDG 2003 AP ST UMARIM LAZIM OLUR

Merhaba Arkadaşlar,
Vestel çamaşır makinesinin su atma motorunu su atarken ses yaptığı için söküp temizledim. Şimdi değişik programlarda çamaşır yıkarken suyu atmadan duruyor ve ön paneldeki ledler yanıp sönüyor. Nerede arıza olabilir anlayamadım, sadece su atma motorunu temizleyip yağladım ve yerine taktım. Makinede kontrol kartı elektronik, tekrar program atmak mı gerekir?

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri