Wifi üzerinden röle kontrolü yapmak istiyorum

nizamgl

Üye
Başlıktaki belirttiğim gibi 1 röleyi kontrol edebilmem lazım arkadaşlar . Wifi ağına dahil edip pc den yada akıllı telefondan açıp kapatabilmem lazım .Kaç gündür arıyorum bir türlü bulamadım. Devre şeması olabilir veya satışı yapılan bi yer var mıdır.

gsm uzerınden kontrol imzadaki web sayfasında bulursun

GMTCNT PLC ler ethernet portludur. Bu port ike yerel aginiza baglanir. Otomatik ya da istenirse sabit ip alabilir. Siz de yerel aginiza wifi uzerinden baglanip GMTCNT PLC nin giris ve cikislarina erisebilirsiniz. http://gmtcontrol.com/tr/

Doğrudan wifi ağına bağlayabileceğim bir cihaz olmalı.

selam bende loadselin sinyalini başka yere wi-fi ile yollamak istiyorum bu konuda bana yardım edebilirmisiniz? loadselden çıkış maksimum 24mv

GMTCNT PLC her turlu bilgiyi yerel aga baglar. Siz ona wifi uzerinden baglanabilirsiniz.

Röleyi kullanacağım yere kablo çekmek istemiyorum. 1 km çapında kablosuz ağ kurup bu ağ içindeki cihazları kablo kullanmadan kontrol etmek istiyorum sim kart veya rf kullanmak istemiyorum sadece wifi kullanmak istiyorum.
Çin malı röleler var ama yerlisi varsa onu tercih ederim.

Yerli malı... Çin dünyaya üretim yapıyor! Yerlisi de çinden alıp kar koyar sana satar.

by lent Sen yapabiliyorsan yap senden alalım sende biz de kazananalım.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,167
Kullanıcılar
449,931
Son üye
mecuxell

Yeni konular

Geri