ÖZEL S7 200 DERSİ VEREN HOCA ARIYORUM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yavas

Üye
S7 200'ü bilen ders saatleri belirlenece istedigim zaman telefonda yardım alacagım ücret konuşulacak bir hoca arıyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
S7200 konusunda ne seviyede bilgi istiyosun ve kaç saat ona göre kaç derste verebilceğimi söylerim ve temel elektrik bilgin varmı? Bu konuda cevabına göre ders verebilirm. Ayrıca neredesin? Bu dersler nasıl verilecek. Ben bursada görev yapıyorum.

S7 200'ü bilen ders saatleri belirlenece istedigim zaman telefonda yardım alacagım ücret konuşulacak bir hoca arıyorum

kusura bakmayın ilk defa mesaj yazdıgımdan baya bir eksik yazmışım mesajı
ben istanbul yenibosnada oturuyorum
otomasyon sektörünün içinde olan uygulama yapmış s7 200 plc de egitim verecek bir arkadaş arıyorum
ücret karşılıklı konuşulacak anlaşırsak egitimi alacagım
otomasyon bilgim vardır.

ben yardımcı olarabılırım elektrik öğretmeniyim otomasyon fırmasında 2 yıldır çalışyorum yazılım mühendisi olarak.ben ders verebılırım konusabılırızmıyız?

İstediğin zaman istediğin yerde zaten kurs elinizde. :)
Hocam PLC eğitim cd'mizi alıp kullanın S7 200 öğrenemedim derseniz sorgusuz sualsiz paranızı iade ediyoruz.

Ücretsiz olarak SIEMENS S7-200 kursunu almak istiyorsanız sitemizdeki kursları takipo edebilirsiniz.

OpenDNS

ben yardımcı olarabılırım elektrik öğretmeniyim otomasyon fırmasında 2 yıldır çalışyorum yazılım mühendisi olarak.ben ders verebılırım konusabılırızmıyız?

ben size mesaj atamıyorum mesajla msn bilgisi gönderirseniz sizinle konuşmak isterim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
129,312
Kullanıcılar
451,760
Son üye
urasrahmi74

Yeni konular

Geri