Asenkron Yıldız bağlantı motordan Nötr alabilir miyim

çok dikkatli baktım alıntıladığım mesajınızdaki ilk cümleyi büyük puntolu hale getirdim. Ve izninizle tekrar edeceğim:

normalleştirmeyin!
Kelime telafuzunda yanlış yazım olabilir sizinde bunun üzerine ilave yapıp yeniden düzenleyerek yazsaydınız bence çok daha hoş olurdu neticede burası bir tartışma platformu değil bilgi paylaşım platformu. teşekkür ederim.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Kelime telafuzunda yanlış yazım olabilir sizinde bunun üzerine ilave yapıp yeniden düzenleyerek yazsaydınız bence çok daha hoş olurdu neticede burası bir tartışma platformu değil bilgi paylaşım platformu. teşekkür ederim.

hata yanlış aradığım yok fakat önceki devreye bakmak gerekir falan dediğiniz için ister istemez bu tür bağlantılar yapılabilir anlamı çıkıyor. iyi akşamlar.

Sorunda burada. Burası bir paylaşım platformu olduğuna göre yazdıklarınızı tekrar tekrar kontrol edip ona göre paylaşmak gerekli çünkü paylaşımlar burada yıllarca kalacak ve onu okuyanlar yanlış anlayacak siz öyle anlatmak istememiş olsanız bile...

normal şartlarda alınması pek fazla önerilmez motor yıldız bağlı ancak öncesindeki devreye bakmak gerekir sürücü mü bağlı yoksa termik kontaktör üzerinden mi yol alıyor önce bunlar kontrol edilmeli
Sürücü vardı ama 380 beslemeli olan Hz 35 olduğu için 380 görmüyordum.normal şartlarda Hz 50- veya 60 ama istenilen makina ayarı için Hz 35 di

Forum istatistikleri

Konular
129,401
Kullanıcılar
451,924
Son üye
haluk turkoz

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri