Üstadlarım bir bakınız

Evet tam yazdiginiz gibi normal pil taktim biraz da hesapli olsun diye manuel sistem pil bitince degistirecegim. Aklima takilan su kisimdi elektrik kesilince otomatik yanabilmesi akusuz sarjli pil biraz daha maliyetli olacak

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Ben sizin yerinizde olsam aküleri değiştiririm. Ürün beklemişse akü bayatlamıştır. O yüzden aküler bozulmuştur. Yeni akü alın 2 yıl garantili. Sulu aküler ve nimh piller şarzsız kaldığında, liion piller şarzlıyken ömür tüketirler.

Cok zaman aldim resimdeki cizim dogru mudur

Ekli dosyalar

• 20170208_211604.jpg
    163.9 KB · Görüntüleme: 18
Diyotu şu şekilde devreye ekleyeceksiniz. Diyot üzerindeki beyaz halka önemlidir.

Isinizin rast gitmesi dileğiyle. Boyle ufak seyler yapabilince insan mutlu oluyor. Cok tesekkurler. Var olun

Tekrar para toplamaya yuzum kalmadi☺ cok sagolun biraz idare etsin simdilik

Selam bence bunlarla hiç ugraşmayın her kata 1metre şerit let takın ve bu letleri kat sayisini bilmiyorum bu yuzden 7 amper kuru akü yeterli olur sonra bir tane 220acvolt röle rölenin kapalı kontaklarından akünün artısini dolaştirin elektrik kesildiği zaman. Işildaklar otomatik yansın
Ha diyeceksiniz gündüz elektrik giderse ozamanda bir fotosel bağlayın
Akü şarz biterse birde akü şarz cihazı alırsiniz toplam maliyet aşşağı yukarı 120lira civarında tutar kolay gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…