Allah yardimcin olsun kardesim naptin is buldun mu

Selamlar. Trafik Sinyalizayon Sistemleri üzerinde belediyede çalışmaktayım. 2008 Konya Selçuk Ün. Elektrik Elektronik Müh. bölümü mezunuyum.

Selamlar. Trafik Sinyalizayon Sistemleri üzerinde belediyede çalışmaktayım. 2008 Konya Selçuk Ün. Elektrik Elektronik Müh. bölümü mezunuyum.
Merhaba hocam merak ettim trafik sinyalizasyon sistemlerinde plc mi ozel mikroislemci mi kullaniliyor

2005 yılından beri özel şirketlerde otomasyon mühendiği yapıyorum.

Merhaba, fırsat oldukça forumu takip ediyorum, elektrik elektronik mühendisliği mezunuyum, 4 yıl kadar şantiye de elektrik mühendisi ve Bakım mühendisi olarak çalıştım, son 6-7 yıldır da kamu kuruluşunda çalışmaktayım, proje kontrolü ve inşaat kontrollerinde görev almaktayım.

Allah yardimcin olsun kardesim naptin is buldun mu
âmin cümlemizin, mesleğimle ilgili güzel bir kamu kurumundayım, alnımın terine değer vermeyenlere inat alnımın teriyle burayı çalışarak kazandım, bundan sonra da terimi burası için akıtacağım inşallah. Allah cümlemizin yardımcısı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…