çelik sertleştirme elektronik malzeme

merhaba arkadaşlar elimde 0.1mm kalınlığında çelik levha var bunu çok küçük parçalar haline getirip kendi elektronik cihazıma monte etmem lazım fakat bu levha esnek değil bunu evde kendi imkanlarımla nasıl esnek hale getirebilirim yardımcı olabilecek varmı

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Merhaba esnek saçlar var ondan al uğraşmaya değmez

Nerden temin edebilirim peki!?

Internette baya araştırdım bunlara ulaşmak bulmak cok zor gercekten

Moderatör tarafında düzenlendi:
esneklikten beklentiniz nedir sac satan firmalara yarı sert dkp dediğinizde tedarik eder

Esneklik beklentim elentronik vihazlarda gormissunuzdur saat pillerinin arti ve eksi kutuplarina temas eden küçük ince saclar var o ozellikte olmalı

Ocakta isitin 25 dk kadar daha sonra onceden kavurup beklemeye aldiginiz 1 bardak tuzun icine atip ustunu tuzla kapatin tuz soguyunca malzemeyi cikarin istenilen esneklige gelinceye kadar islemi tekrarlayin

Ocakta isitalim ama 0.1mm lik celik kömür olmazmi

Olmaz o kizarir ama olmaz ince oldugu icin cabuk kizarir celigin ergime sicakligi 1800 derece ocak ise onu ancak 400 yapabilir erimez yani menevis yani yumusatmak icin bize 800 derece lazim ama yok o yuzden goz karari 25 dk falan isitiyoruz sonra sicak tuzda yumusayana kadar bekletiyoruz ama madem cok ince diyosun esnek olmasi lazim o kadar sert olamazki bi nebzede olsa esner yani

Son düzenleme:
Ben pürmüz ile isittim 40 saniye falan isiya maruz kaldigindan komur oluyor aslinda bu kadar ugrasmaktansa en mantıklısı hazir 0.1mm kalinlikta sertlestirilmis esnek celik bulabilmek

Internnette aradigim taktirde sadece alibaba dan bulabiliyorum baska turlusu olmasi gerek

Moderatör tarafında düzenlendi:
Purmuzun calisma mantigi mak isi uretmek icin tasarlanmis burda ev imkanlariyla isitmadan bahsediyorum ocak alevi purmuz gibi sidetli olmayacagi icin komur olacani sanmiyorum cakmakla yaptim 3 dk kirmizilasti ama komur olmadi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…