ödev raporu hazırlama

konuyu gereksiz yere uzatmayın , polemik yaratmayın..!

Abi ben senden yardım istemiyorum sağol ilgilendiğin için. Dalga geçicek başka birisini bul

Yardım edilebilecek bir konu olsa gerçekten elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım, belki şu durumdada birşeyler yapmaya çalışıyorum ama......

Ayrıca, kesinlikle dalga geçmek gibi bir niyetim yok...

Hocam bizim öğretim görevlimiz biraz uzman bu konuda internetten buluğumuz yazıları anlıyabilir buda kalmamıza sebep olur. O yüzden böyle bir şeye kalkıştım ama sanırım yardımcı olabilecek birisi yok

yaptığın perojenin ne olduğunu, kayan yazıda ne yazdığını, aşağı mı yukarı mı kaypığını, devrede kullanılan aletleri birşeyleri söylersen havadan atma bilgiler değil de işine yarayan bilgiler alabiliceğini düşünüyorum!

yazım 13 matrix den oluşuruyor sağdan sola doğru hız ayarlamalı bir şekilde çalışıyor ve klavye artı usb hafıza kart gibi aletlerlede çalışabiliyor , kayan yazıda anlayacagın ne istersen onu yazıyoruz 250 karekterlik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…