İş teklifi

Arkadaşlar öncelikle kolay gelsin. Bir yerden iş teklifi aldım 4.sınıfa geçtim. Sizce otomasyondan gelen taahhüt şirketine mi yönelmeliyim büyük elektrik şirketine mi ? Piyasa nasıl sizce ilerisi için? Marmara bölgesinde bir il ve üniversitemde marmara bölgesinden uçuk kaçık bir üni değil

arkadaşım seni çok iyi anlıyorum işin ayrımı olmaz sadece işte kalite varmı yokmu? ustalık emek ve beceri yönünden senin kafan rahat edecekse hiç durma mütaahhit firmaya ve kendini geliştrirsn sonra referans yapar köklü bi sirket bulur teklif alırsan oraya geçersin sonuçta daha 4.sınıftasın ufuklar çook uzakta anlıyosun sanırım beni , yolun açık ola kardeş :)

arkadaşım seni çok iyi anlıyorum işin ayrımı olmaz sadece işte kalite varmı yokmu? ustalık emek ve beceri yönünden senin kafan rahat edecekse hiç durma mütaahhit firmaya ve kendini geliştrirsn sonra referans yapar köklü bi sirket bulur teklif alırsan oraya geçersin sonuçta daha 4.sınıftasın ufuklar çook uzakta anlıyosun sanırım beni , yolun açık ola kardeş :)

Kalite var sanırım çalıştıkları mekanı gezdim her şey hoş. son bir görüşmeye gideceğim taahhüt firmasıyla hafta sonuna doğru kısmet bakalım sağolasın :)

Forum istatistikleri

Konular
129,218
Kullanıcılar
451,584
Son üye
Hilmi yavuz

Yeni konular

Geri